از آلمان خبر می رسد: جیدون سانچو آماده ی پیوستن به منچستر یونایتد در تابستان

بروسیا دورتموند هم اکنون در رده ی ششم بوندسلیگا قرار دارد و صعود آن ها به لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد در هاله ای از ابهام قرار دارد.

یونایتد فنز – روز دوشنبه اعلام شد که مارکو رز در پایان فصل مونشن گلادباخ را ترک می کند تا سکان هدایت زنبور ها را بر عهده بگیرد و هنگامی که به آن جا می رسد ممکن است حداقل یکی از ستاره های خود را پیش پیش از دست داده باشد.

جیدون سانچو بیشتر نیمه ی اول سال ۲۰۲۰ خود را با لینک شدن به منچستر یونایتد گذراند و این شایعه بار ها و بار ها از گوشه و کنار جهان شنیده می شد. دورتموند یک ددلاین و حداقل قیمت ۱۲۰ میلیون یورویی برای وی تعیین کرد و موضع خود را نیز با قدرت حفظ کرده بود.

اکنون همه چیز متفاوت است و طبق گزارش نشریه ی Kicker، سانچو در تابستان به باشگاهی دیگر منتقل خواهد شد. در آخرین مجله ی آن ها اعلام شده که سانچو فقط در صورتی دورتموند را ترک خواهد کرد، که پیشنهاد ارائه شده از لحاظ مالی مناسب باشد.

واضح است که قیمت ۱۲۰ میلیون یورویی در پنجره نقل و انتقالاتی بعد بسیار بعید به نظر می رسد و زنبور ها ناچار به سازش هستند. گفته می شود علاقه ی گسترده ای به بازیکن وجود دارد، اما آشکار ترین گزینه منچستر یونایتد است.

علی رغم ادعای کیکر مبنی بر “همیشه پرخواهان بودن سانچو”، به نظر می رسد باشگاه های زیادی قصد نداشته باشند بیش از هفتاد میلیون یورو در تابستان برای وی بپردازند و شیاطین سرخ یکی از معدود باشگاه هایی هستند که قدرت انجام این کار را دارند.

موضع نه چندان پایدار دورتموند و نیازمندی آن ها به پول، خبر خوبی برای منچستر یونایتد است. البته اگر رسانه های آلمانی پای باشگاه های دیگر را نیز وسط بکشند، جای تعجبی وجود ندارد.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =