از آلابا تا وایت؛ گزینه های منچستریونایتد در صورت عدم جذب اوپامکانو

به نظر می رسد شیاطین سرخ از جذب اوپامکانو منصرف شده اند.

یونایتد فنز – چندی پیش اتلتیک گزارش داد با توجه به اینکه بایرن مونیخ در موقعیتی ایده آل برای جذب دایوت اوپامکانو قرار دارد، منچستریونایتد نسبت به جذب مدافع فرانسوی دلسرد شده است.

با این حال منچستر همچنان به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و در این مقاله به گزینه های جایگزین اوپامکانو نگاهی انداخته ایم.

ژول کونده:

ای اس پی ان در ماه اکتبر کونده را به منچستریونایتد لینک کرد. این مدافع فرانسوی در نیمه نهایی لیگ اروپای فصل گذشته مقابل یونایتد عملکرد خوبی را از خود به جای گذشته و توجهات سیتی را نیز به خود معطوف کرده است.

با توجه به حضور سویا در مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان اروپا، جدایی کونده در میانه های فصل بعید به نظر می رسد. با این حال او می تواند گزینه ای برای یونایتد در تابستان باشد.

ای اس پی ان همچنین معتقد است سویا پیشنهاداتی در حدود ۶۵ میلیون پوند را برای کونده گوش خواهد کرد. این دومین فصل مدافع ۲۲ ساله در رامون سانچز است.

بن وایت:

لینک شدن وایت به یونایتد همچنان ادامه دارد. هفته ی گذشته منچستر ایوینینگ نیوز در خبری مدعی شد، وایت در لیست یونایتد قرار دارد.

بعد از حضور قرضی موفق در لیدز، بن قراردادی جدید با برایتون به امضا رساند و باشگاه نیز ارزش او را چیزی در حدود ۵۰ میلیون پوند می داند. از محصول آکادمی ساوتهمپتون به عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی انگلیس در آینده یاد می شود.

این بازیکن ۲۲ ساله تمام ۱۲ بازی برایتون را در لیگ جزیره از ابتدا آغاز کرده است.

ابراهیم کوناته:

کوناته هفته ی گذشته مقابل یونایتد از ابتدا بازی کرد. از او به عنوان یکی از مدافعان به شدت بااستعداد نام برده می شود.

همانند اوپامکانو او نیز فرانسوی است و از امید های این کشور به شمار می رود. کوناته فصل گذشته چندین ماه را به دلیل مصدومیت از دست داد. همچنین Le10Sport در ماه می این بازیکن ۲۱ ساله را به منچستر مرتبط کرد.

بازیکن اسبق سوشو، به خوبی مقابل یونایتد در آلمان مقاومت کرد. او صفات یک مدافع درجه یک فوتبال را دارد. خوش اندام و محترک است و زندگی را برای مهاجمان دشوار می کند.

رافائل واران:

منچستریونایتد می تواند انتقالی بزرگ داشته باشد و به سراغ واران برود. این بازیکن ۲۷ ساله تا سال ۲۰۲۲ با رئال قرارداد و این بدان معناست که ممکن است باشگاه مادریدی برای کسب پول به دنبال فروش مدافع خود باشد.

معاوضه با پوگبا نیز یکی از آپشن های موجود است. تعویض دو برنده ی جام جهانی با یکدیگر. واران می تواند در کوتاه مدت اوضاع دفاعی یونایتد را بهبود ببخشد و منچستر ایوینینگ نیوز نیز از علاقه ی یونایتد به این مدافع باتجربه خبر داده بود.

داوید آلابا:

دفاع بایرن مونیخ نیز می تواند یکی دیگر از بازیکنانی باشد که خط دفاعی یونایتد را متحول می کند. آلابا با قیمتی پایین در دسترس است!

قرارداد او در تابستان پیش رو به اتمام می رسد و نمی خواهد قراردادش را با قهرمان اروپا تمدید کند. اسکای اسپورت در تابستان مدعی شده بود منچستر وضعیت این مدافع اتریشی را دنبال می کند.

آلابا می تواند علاوه بر مدافع میانی به عنوان مدافع چپ و حتی هافبک تدافعی نیز به کار گرفته شود. این چند پسته بودن او می تواند برای یونایتد مفید باشد.

در حالیکه تدن منگی و اکسل توانزبه در حال رشد هستند، جذب آلابا می تواند یک خرید زیرکانه باشد.

بنیوت بادیاشیل:

مدافع موناکو در این تابستان مکررا به یونایتد لینک می شود. حتی آر ام سی اسپورت ادعا کرد پیشنهاد شیاطین برای جذب او رد شده بود.

این مدافع فرانسوی توجهات را به خود معطوف کرده است. در دو بازی اول لیگ، دو بار موفق شد برای موناکو گلزنی کند. هر چند روند گلزنی های او بعد از این دو بازی قطع شد.

او یکی از بازیکنان مهم موناکو است و ۱۴ بازی این فصل را از ابتدا آغاز کرده است. بادیاشیل دارای استعداد خامی است که یونایتد می تواند از آن بهره ببرد اما او احتمالا نمی تواند به سرعت ضعف های دفاعی یونایتد را برطرف کند.

منبع: UnitedinFocus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: چهار بازیکن لینک شده به منچستر یونایتد که باید از خریدشان در تابستان خودداری شود

شیاطین سرخ در پنجره ی نقل و انتقالاتی تابستانه به طور مداوم به بازیکنان مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =