خانه / هیچکدام / اریک بایلی از نحوه پیوستن خود به یونایتد می گوید

اریک بایلی از نحوه پیوستن خود به یونایتد می گوید

مدافع مطمئن شیاطین سرخ در این فصل، پافشاری مورینیو در هنگام انتقال خود به منچستر یونایتد را، عاملی مهم در پیوستنش به پر افتخار ترین باشگاه انگلیس می داند.

 

یونایتد فنز- اریک بایلی، مدافع ملی پوش اهل ساحل عاج، باوجود چند مصدومیت مقطعی، توانسته خود را به عنوان یکی از موفق ترین خرید های این فصل خوزه مورینیو، معرفی کند. عملکرد مطمئن و دلگرم کننده این بازیکن در خط دفاعی قرمز های منچستر، آنقدر خوب بوده تا هواداران را یاد روزهایی بیاندازد که نمانیا ویدیچ، مانند یک صخره تنومند، جلوی هر مهاجمی قد علم می کرد.

بایلی در مورد انتقال خود به منچستر یونایتد گفت:

پیش از اینکه به یونایتد بیایم، این سیتی بود که مرا زیر نظر داشت. در تصور خودم، در حال پیوستن به سیتی بودم. اما یکدفعه همه چیز تغییر کرد. منچستر سیتی با مدیر برنامه های من تماس گرفت ولی علاقه آنها به شدت علاقه مورینیو نبود.

وی در مورد نقش مورینیو در انتقالش به یونایتد گفت:

او واقعا برای انتقال من به یونایتد تلاش کرد. احساس می کردم مورینیو تنها کسی است که مرا واقعا می خواهد. او علاقه بیشتری نشان داد، با من تماس گرفت و به همین دلیل است که من در یونایتد هستم. من در ساحل عاج بودم، تماسی از یک شماره پرتغالی دریافت کردم، مورینیو خودش را معرفی کرد ولی من در ابتدا اصلا باورم نشد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *