ادینسون کاوانی، شماره هفت جدید شیاطین سرخ
ادینسون کاوانی، شماره هفت جدید شیاطین سرخ

ادینسون کاوانی، شماره هفت جدید شیاطین سرخ

یونایتد فنز – ادینسون کاوانی می گوید او کاملاً از مسئولیت سنگین پوشیدن پیراهن شماره ۷ شماره منچستریونایتد آگاه است.

 
کاوانی یکی از پنج خرید تابستانی ای بود که به یونایتد ملحق شد. قبل از امضای قراردادی یک ساله با گزینه تمدید ۱۲ ماه دیگر، این مهاجم ۳۳ ساله توسط پاریسن ژرمن بازیکن زاد اعلام شده بود.
 
یونایتد سه شنبه شب تایید کرد که کاوانی در اولین فصل حضور خود در این تیم پیراهن شماره ۷ را به تن خواهد کرد، شماره ای که او در باشگاه های سابق خود یعنی پالرمو و ناپولی و همچنین در چند بازی برای تیم ملی اروگوئه به تن می کرد.
 
این شماره پیراهن برجسته پس از انتقال دائمی الکسیس سانچز به اینترمیلان، در حقیقت برای اولویت نقل و انتقالاتی شیاطین سرخ یعنی جیدن سانچو محفوظ مانده بود.
 
پیراهن شماره ۷ یونایتد مسلماً شاخص ترین شماره پیراهن در فوتبال اروپا است که در گذشته اساطیری مانند جورج بست، اریک کانتونا، دیوید بکهام و کریستیانو رونالدو بر تن کرده بودند.
در سال های اخیر این شماره مانند طلسمی بود که پس از بازیکنانی مانند آنخل دی ماریا، ممفیس دپای و سانچز مترادف با شکست و ناکامی در یونایتد به شمار می‌رفت. با این حال، کاوانی امیدوار است که بتواند در این فصل افتخارات را به این پیراهن نمادین بازگرداند.
 
کاوانی درمورد تصاحب شماره ۷ گفت:
پوشیدن شماره ۷ منچستریونایتد افتخار بسیار بزرگی است. اکنون برای این مسئولیت آماده میشوم، نهایت تلاشم را میکنم که آماده باشم و از آن لذت ببرم، و در نهایت امیدوارم اثری از خودم در یونایتد به جای بگذارم.
 
من قراردادی دو ساله با باشگاه بسته‌ام و می‌خواهم همه چیزم را در اختیار تیم بگذارم و از این بابت احساس خوبی دارم.
 
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

دو بازیکن منچستر یونایتد که باید در بازی مقابل باشاک شهیر کنار گذاشته شوند

در بازی سه شنبه شب مقابل باشاک شهیر تغییرات لازم خواهد بود. اوله گونار سولشر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =