ادعای منبع اسپانیایی: گریلیش اولویت شیاطین سرخ در تابستان ۲۰۲۱

منچستر یونایتد در تابستان پیش رو به دنبال یک جذب یک فوق ستاره است.

یونایتد فنز – منچستر تا جایی که می توانست در کورس قهرمانی ماند. اما حالا با توجه به فاصله ی ایجاد شده با سیتی، باید تیم آبی پوش شهر منچستر را قهرمان این فصل لیگ جزیره بدانیم. شیاطین سرخ حتی موفق به شکست این تیم در اتحاد شدند اما فاصله ایجاد شده زیاد است.

اوله گنار سولشر باید در تابستان پیش روز به دنبال تقویت تیم باشد و حالا Todo Fichajes ادعا می کند، جک گریلیش به اولویت منچستر در تابستان پیش رو تبدیل شده است.

گریلیش در حال سپری کردن فصل فوق العاده ای با استون ویلا است. ویلا سال گذشته قیمت بازیکن انگلیسی خود را ۱۰۰ میلیون یورو اعلام کرد و همین موضوع باعث شد تا تیمی برای جذب او اقدام نکند. اما حالا منبع اسپانیایی مدعی شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر اقتصاد فوتبال، ویلا قیمت کاپیتان خود را به ۸۰ میلیون یورو (۶۸ میلیون پوند) کاهش داده است.

۸۰ میلیون یورو نیز مبلغ هنگفتی برای گریلیش است. اما با استعدادی که او دارد، می تواند در چند سال این قیمت را جبران کند. به نظر می رسد شیاطین سرخ او را بازیکنی می بینند که می تواند فاصله ی ایجاد شده بین آنها و سیتی را از بین ببرد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

یک دیدگاه

  1. ترکیب برونو و گریلیلیش ….فوق العاده است…به شرطی که یه هافبک دفاعی مثل دکلان رایس هم پشتشون باشه …منچستر چهارتا بازیکن میخواد…یه مهاجم نوک و یه دفاع وسط به اضافه گریلیش و رایس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =