خانه / هیچکدام / ادعای منبع اسپانیایی: خامس با منچستریونایتد به توافق رسید

ادعای منبع اسپانیایی: خامس با منچستریونایتد به توافق رسید

منبع اسپانیایی دیاریو گل اصرار به این دارد که انتقال خامس به منچستریونایتد انجام میشود.

یونایتد فنز – خامس رودریگز در این پنجره ی تابستانی به شدت به در خروج سانتیاگو برنابئو نزدیک است. بنظر رابطه ی خامس و زیدان خوب پیش نمیرود؛ این هافبک کلمبیایی تنها ۳۲ بازی زیر نظر زیدان در فصل گذشته انجام داده است.

منچستریونایتد یکی از باشگاه هایی است که به جذب خامس علاقه مند است. با وجود نامشخص بودن آینده ی وین رونی، انتقال خامس به تئاتر رویاها دور از دسترس نمی باشد. چلسی نیز فصل گذشته خواهان جذب رودریگز بود اما در این راه موفق نبود و شکست را پذیرفت تا خامس در رئال مادرید بماند.

با این حال چیزی که مهم است آن می باشد که رودریگز بعید است این فصل نیز در رئال بماند. و حالا منبع اسپانیایی Diario Gol که در این چند روز اخبار خامس را به شدت پوشش داد، ادعا میکند این بازیکن ۲۵ ساله با منچستریونایتد به توافقات شخصی دست یافته است. علی رغم این توافق گفته میشود انتقال این بازیکن به اولدترافورد دور از دسترس می باشد.

منچستریونایتد در حال چانه زنی با رئال مادرید است تا بتواند قیمت این هافبک کلمبیایی را پایین بیاورد. آقای خاص مخالف آن است که خامس رودریگز با ۶۱٫۲ میلیون پوند منچستری شود. میلان دیگر تیمی است که به شدت خواهان جذب خامس می باشد. با این حال این هافبک ترجیح میدهد به دومین بازیکن کلمبیایی منچستریونایتد تبدیل شود تا آنکه در سری آ ایتالیا به میدان برود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *