چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ادامه مذاکرات بر سر انتقال لیندلوف

ادامه مذاکرات بر سر انتقال لیندلوف

دو تیم بنفیکا و یونایتد همچنان بر سر لیندلوف با یکدیگر مذاکره میکنند.

یونایتد فنز– رسانه های پرتغالی برای مدت کوتاهی در رابطه با لیندلوف و یونایتد سکوت کرده اند. بعد از هفته ها ادعا درباره ی تمام شدن انتقال روزنامه های بزرگ  هیچ خبر جدیدی در اینباره نداده اند به غیر از مطلبی که correio da manha گذاشت. هفته گذشته گفته میشد لوئیس فلیپه ویرا مدیر بنفیکا سخت در تلاش بوده است. آنها ۶۰ میلیون پوند از یونایتد طلب کردند اما بعد از اینکه متوجه شدند یونایتد ۳۵ میلیون پوند میپردازد آنها تلاش کردند تا جوئل پریرا را وارد این انتقال کنند.


اما خبری که این روزنامه امروز اعلام کرد این است که بنفیکا همچنان بدنبال پول بیشتر است و  حداقل ۴۰ میلیون پوند برای این انتقال میخواهند.
این روزنامه میگوید رئیس بنفیکا در شرف سفر به منچستر برای گفتگو درباره انتقال لیندلوف و دیگر قراردادها بوده است اما دلیل عدم سفر او مشخص نیست. او حتما انگیزه خوبی برای ماندن در پرتغال داشته است زیرا او عاشق انگلیس است.
به هرحال باشگاه ها هنوز معتقدند میتوانند به توافق برسند. با توجه به اوضاع و اینکه این انتقال بعد از بازیهای ملی انجام میشود تعجب برانگیز نخواهد بود اگر ویرا تلاش کند تا پول بیشتری از یونایتد بگیرد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *