یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

اخبار حاضران و غایبان بازی با اورتون

مورینیو در مصاحبه ی امروز در مورد شرایط باریکنانش برای رویارویی با آبی های مرسی ساید سخن گفت.

یونایتد فنز- مورینیو تایید کرد که شاو این بازی را از دست میدهد ولی پل پوگبا و فلینی دیگر محروم نیستند و در دسترس خواهند بود. شاو در جریان پیروزی چهار بر یک مقابل وستهم در بین دو نیمه از زمین بازی خارج شد و بلیند جایگزین او در پست مدافع چپ شد. با این حال پل پوگبا و مروان فلینی که مقابل تیم سابقش خواهد ایستاد در نبرد روز یکشنبه در گودیسون پارک در دسترس خواهند بود. در حالی که یک بازیکن سابق دیگر اورتون وین رونی به علت پنج کارته بودن این بازی را از دست داد.
مورینیو انتخاب های متعددی در پست های هجومی در اختیار دارد. از جمله مارسیال و میخیتاریان که قدر فرصتهایشان برای درخشش در میان هفته را دانستند. مورینیو همچنین گفت که بعید به نظر میرسد بایلی و اسمالینگ به بازی با اورتون برسند.

مورینیو درباره لوک شاو گفت:

مصدومیت او ناراحت کننده است. ما در مسیر پیشرفت او، به عنوان یک بازیکن، بودیم. او چیزهای زیادی برای یادگیری و استعداد فراوانی برای پیشرفت دارد. پس ما به او فرصت های ۹۰ دقیقه ای میدادیم. بازی های متوالی نه، اما ۹۰ دقیقه کامل مقابل فاینورد، یک هفته بعد مقابل وستهم. اما او اندکی مصدوم شد.

luke-shaw-premier-league-man-united-702566

در ترکیبمان، ما در شرایط خوبی از لحاظ مصدومین قرار داریم، لوک شاو و دو مدافع میانی ما اسمالینگ و بایلی تنها مصدومان ما هستند. همه در حال تلاش هستند تا نتایج خوبی در فصلی سخت با بازی های پر شمار به دست آید. خوشبختانه ما در رقابت های حذفی پیشرفت کرده ایم و در نیمه دوم فصل مسابقات بیشتری در رقابت های حذفی خواهیم داشت.
غیبت رونی به همان دلیلی است که باعث غیبت ایبرا مقابل آرسنال شد. و همچنین فلینی و پوگبا نیز به دلیل پنج کارته شدن بازی مقابل وستهم را از دست دادند. ولی مشکلی نیست، هرکسی اشتباهاتی انجام میدهد.

تنها غایب اورتون بسیچ است که انتظار میرود تا در فبریه به میادین بازگردد، و رونالد کومن با هیچ مصدومیت جدیدی دست و پنجه نرم نمیکند.

738627_1-1

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x