خانه / آکادمی / احساسات وصف ناپذیر هروپ، پس از درخشش در اولین بازی رسمی

احساسات وصف ناپذیر هروپ، پس از درخشش در اولین بازی رسمی

ستاره نو ظهور شیاطین سرخ، با گلزنی در اولین بازی رسمی خود، روی ماه سیر می کرد.

 

یونایتد فنز- از هفته قبل، با اعلام رسمی خوزه مورینیو، مبنی بر استراحت دادن به بازیکنان اصلی تیم، جهت حضور هر چه قدرتمند تر در فینال لیگ اروپا، قرار شده بود در بازی مقابل کریستال پالاس، چند تن از بازیکنان تیم زیر ۲۱ ساله های باشگاه، در ترکیب اصلی تیم حضور پیدا کنند و همگان منتظر بودند تا ستاره های پرورش یافته آکادمی منچستر یونایتد، در قالب اولین بازی رسمی خود با پیراهن سرخ و در مقابل دیدگان ده ها هزار تماشاگر مشتاق، قدم بر چمن سبز  تئاتر رویاها بگذارند.

جاش هروپ، یکی از این بازیکنان جوان بود که با درخشش در بازی هفته قبل در ترکیب تیم زیر ۲۱ ساله ها، در مقابل چشمان مورینیو که به تماشای آن بازی رفته بود، توانست آقای خاص را قانع کند تا از او در بازی این هفته در برابر پالاس استفاده کند. هروپ پس از درخشش در اولین بازی رسمی خود با پیراهن منچستریونایتد، احساس خود را اینگونه توصیف کرد:

من این لحظه را بارها در رویاهای خود تصور می کردم، من در حال ورود به زمین از تونل بودم و کمی استرس داشتم، به این فکر می کردم که واقعا در حال انجام این کار هستم. بنابراین از اینکه این رویا امروز محقق شد خرسند هستم. روی ماه سیر می کردم. همه خانواده و دوستانم در اولدترافورد حضور داشتند، خوشحالم که آنها توانستند این لحظه را با من سهیم شوند. من از هشت سالگی برای چنین لحظه ای تمرین می کردم، پس از اینکه امروز این اتفاق در مقابل دیدگان همه رخ داد، روی ماه سیر می کردم، غیر قابل توصیف است.

این بازیکن جوان آن لحظه جادویی را با فیگور منحصر بفرد خوشحالی تلفن جشن گرفت و این مهاجم معنای خوشحالی خود را نیز افشا کرد:

آن یک حرکت خنده دار است که به همراه یکی از همبازی هایم، کیران اوهارا انجام می دهیم، پس من آن را بخاطر او انجام دادم. در بازی گذشته نیز آن را انجام دادم، پس این کاری است که اکثرا انجام می دهم.

وی در مورد گلی که به پالاس زد گفت:

به خودم گفتم می خواهم خیلی زود پا به توپ شوم و تا می توانم دفعات مکرر توپ را لمس کنم. این کاری است که انجام دادم و این به من کمک کرد تا خیلی زود در بازی جا بیفتم. من به دل مدافعین زدم، درون محوطه سر توپ زدم، فضای مدافعین پیش روی خود را باز کردم و توپ را به درون دروازه فرستادم. این اعتماد بنفس را از بازی آخر خود با تیم دوم کسب کردم، وقتی در مقابل دیدگان مربی هت تریک کردم. آن به من کمک کرد تا به این بازی بیایم در حالیکه خودم را در فرم خوبی حس می کردم، پس برای من خوب بود.

هروپ در مورد حس خاصی که در کنار دیگر بازیکنان جوان آکادمی، در این بازی داشتند هم گفت:

همگی به هم گفتیم این لحظه بسیار بزرگی برای همه ما است و فقط می خواهیم برویم و از آن لذت ببریم. آخرین بازی فصل است و به ما فرصتی داده شده است تا همگان را تحت تاثیر قرار دهیم. همه بازیکنان درون زمین باعث سربلندی خود شدند، همگی بیش از حد مورد انتظار ظاهر شدند. بچه ها عملکرد فوق العاده ای داشتند.

وی در انتها از آرزوی خود گفت:

من فقط می توانم این تصمیم را به مربی واگذار کنم، این کاری است که می خواهم هر هفته انجام دهم، در اولدترافورد بازی کنم. من از بدو تولد طرفدار یونایتد بوده ام و این رویای من است که برای این تیم بازی و گلزنی کنم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد منتظر مشخص شدن آینده ی پدیده ی موناکو

یکی از اهداف منچستریونایتد برای جذب به عنوان نوجوان و پرورش در آکادمی باشگاه پدیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *