خانه / خبر اسلایدی / احتمال خروج فلینی در ژانویه

احتمال خروج فلینی در ژانویه

مورینیو بر آن است تا برای تقویت قوا و افزودن بازیکنان جدید، به وضعیت تیم سر و سامان دهد.

یونایتد فنز – اخبار حاکی از آن است که با توجه به احتمال خرید فردریکو، هافبک برزیلی شاختار دونتسک، انتقال مروان فلینی به بشیکتاش می تواند فضا را برای حضور او خالی کند. قرارداد این ملی پوش بلژیکی در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید و او می تواند به عنوان بازیکن آزاد این باشگاه را ترک کند. بر اساس ادعای Sunday Mirror وی با مبلغی در حدود ۸ میلیون پوند به ترکیه عزیمت خواهد نمود و یونایتد نیز ترجیح می دهد تا از این انتقال، نفعی هر چند کوچک برداشت نماید تا اینکه بخواهد به صورت آزاد از باشگاه خارج شود.

در فراق فلینی این امکان ایجاد می شود که فرد به جمع شیاطین سرخ بپیوندد، هافبکی موثر که از جانب چندین باشگاه بزرگ اروپایی تحت نظر قرار گرفته است، از بین آنها یونایتد برای انتقال او علاقه نشان داده و در همین بین با باشگاه هایی چون سویا و والنسیا نیز ارتباط برقرار کرده است. مورینیو همواره مروان را مورد تمجید و تحسین قرار داده، خصوصا پس از شکست ۱-۰ در مقابل چلسی، اما او در صدد است تا برای رقابت در لیگ و دست و پنجه نرم کردن با حریف خود، منچسترسیتی، به تقویت قوا بپردازد و در نظر دارد این ملی پوش برزیلی ۲۴ ساله را به جمع شیاطین سرخ بیافزاید.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ملاقات مدیربرنامه ی دارمیان و مسئولان یووه در میلان

با تایید مدیر برنامه های دارمیان پروسه ی انتقال وی به یوونتوس در مراحل پایانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *