سه شنبه , اسفند ۱ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / احتمال تکرار سناریوی خوان ماتا و مورینیو

احتمال تکرار سناریوی خوان ماتا و مورینیو

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد راه چاره را برای نجات شدن از خوان ماتا پیدا کرده است و در آستانه جذب هنریک میخاریان است.به نقل از یونایتدفنز یکی از بازیکنانی که احتمال جدایی او از منچستر یونایتد بسیار زیاد است خوان ماتا است. این بازیکن اسپانیایی در دوران اوجش در چلسی با مورینیو به مشکل خورد و مجبور شد راهی شیاطین سرخ شود الان چگونه می تواند به ماندن در یونایتد امیدوار باشد این درحالی است که مورینیو هدایت این تیم را برعهده گرفته است.

رسانه های انگلیسی و آلمانی از نزدیک شدن هنریک میختاریان به شیاطین سرخ سخن به میان می آورند و رقم این انتقال را ۳۵ میلیون یورو اعلام کرده اند.

میختاریان در فصلی که گذشت نمایش خیره کننده ای در دورتموند داشت و هم در گلزنی و هم در دادن پاس گل بسیار خوب بود. با وجود آنکه دورتموند اعلام کرد که این ستاره ارمنستانی خود را حفظ خواهد کرد اما خود این بازیکن دوست دارد که از دورتموند جدا شود و بازی در یونایتد را تجربه کند.

میختاریان توان بازی در خط میانی و سمت راست را دارد. یونایتد در فصلی که گذشت در خط میانی خود مشکلات زیادی داشت و حضور میختاریان می تواند به این مشکلات پایان دهد.

به نظر می رسد که مورینیو با جذب میخاریان می خواهد پیام آشکاری به خوان ماتا بدهد تا این بازیکن به دنبال تیم جدیدی برای خود باشد چرا که به خوبی می داند جایی در تفکرات آقای خاص ندارد.

ممکن است هافبک طراح اسپانیایی شیاطین سرخ باز هم قربانی کینه شتری آقای خاص شود و شماره ۸ اولدترافورد دیگر جایی برای حضور در ترکیب منچستر یونایتد نداشته باشد.

باید دید آیای قصه دردناک استمفوردبریج در اولدترافورد هم برای ماتا رقم میخورد یا داستان به صورتی دیگری ادامه میباد؟

تبلیغات

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: مونیخ همیشه در یادمان خواهد ماند

ماتا درباره حادثه مونیخ توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *