پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / احتمال تمدید قرارداد فلینی برای مدت ۲ سال

احتمال تمدید قرارداد فلینی برای مدت ۲ سال

این بازیکن ۲۹ ساله در این فصل جایگاه خود را در قلب خط  میانی یونایتد تثبیت کرده است.

یونایتد فنز – مروان فلینی در غیاب پوگبا فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی بدست آورد و تا بدین جای کار ۴ گل به ثبت رسانده است. اما با توجه به این که تنها ۱۰ ماه تا پایان قرارداد او زمان باقیست، شک و شبحاتی مبنی بر ادامه حضور او در اولدترافورد وجود دارد. چند هفته ایست که مذاکرات جهت تمدید قرارداد صورت گرفته ولی تاکنون نتیجه ای بدست نیامده است.

در این بین Daily Mail از احتمال صورت گرفتن توافقی در این زمینه خبر می دهد، فلینی به تازگی وارد ۳۰ سالگی شده است و یونایتد در مورد چنین بازیکنانی سیاستی خاص به کار می گیرد و قرارداد هایی تنها به مدت یکسال منعقد می سازد، ولی به نظر می آید آنها این قاعده را نادیده گرفته و پیشنهادی دو ساله با امکان تمدید سال سوم به او ارائه داده اند.

ملی پوش بلژیکی از ژانویه این امکان را دارد که به صورت آزاد با باشگاهی دیگر اقدام به بستن پیش قرارداد کند اما خوزه مورینیو بر این عقیده است که او پیش از آن موعد قرارداد خود را با شیاطین سرخ تمدید خواهد نمود. رئیس در دوره حضور خود در یونایتد همیشه ارزش مروان را گوشزد کرده و اینطور اظهار داشته است که بدون او احساس ضعف می کند. وی پس از تساوی ۲-۲ در مقابل استوک چنین بیان داشت:

” او بازیکن بسیار مهمی ست، خیلی بیشتر از آن که بتوانید تصورش را کنید. هیچ فرقی ندارد که در زمین باشد یا نباشد، من بدون او در تیم احساس ضعف خواهم داشت. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پس از فینال جام حذفی، رختکن یونایتد مهمانان ویژه داشت

پس از فینال ناامید کننده جام حذفی، چندین مقام عالی رتبه مهمان رختکن منچستر یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *