خانه / هیچکدام / در صورت جدایی بیل از رئال ماردید؛ مرد ولزی راهی اولدترافورد میشود

در صورت جدایی بیل از رئال ماردید؛ مرد ولزی راهی اولدترافورد میشود

ممکن است گرت بیل در این تابستان به یونایتد بپیوندد.

یونایتد فنز– منچستریونایتد در حال حاضر بدنبال خرید هم تیمی گرت بیل، آلوارو موراتا میباشد. با این حال آنها همچنان مانند گذشته که بیل در ساوتهمپتون و تاتنهام بود امیدوار به جذب او هستند. یونایتد بیل را در زمان نوجوانی میخواست اما او به تاتنهام رفت. آنها همچنین در سال ۲۰۱۳ با اینکه مویس پیشنهاد ۱۲۰ میلیون یورویی به تاتنهام داد نتوانستند او را بخدمت بگیرند و او به رئال ملحق شد.

 

باتوجه به مشکلاتی که بیل در مادرید دارد در ماه های گذشته بار دیگر احتمال انتقال او به یونایتد بالا رفته است. مصدومیت های متعدد باعث شد تنها ۲۶ بازی در تمامی رقابت ها به میدان برود و همچنین در فینال اروپا مقابل یوونتوس نیمکت نشین بود. فرم حال حاضر ایسکو نشان میدهد زیدان در دوراهی بزرگی قرار گرفته است.


و حالا bleacher report  گزارش میدهد اگر بیل برود مقصد شماره یک او منچستریونایتد خواهد بود.
با اینکه رئال مادرید حاکم اروپا می باشد اما ممکن است او به یونایتد بپیوندد.احتمال این انتقال کم است با این حال ممکن است در آینده به انگلیس بازگردد. بیل در مصاحبه اوایل ماه خود تا حدودی جدایی خود از رئال را تکذیب کرد. او در این مصاحبه با اشاره به قرارداد خود تا سال ۲۰۲۲ با رئال گفت:

من قرارداد بلند مدتی با رئال بسته ام. من و خانواده ام خوشحالیم. بنابراین ما به روند فعلی ادامه میدهیم. ما جام ها را میبریم و من خوشحالم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *