خانه / هیچکدام / احتمال انتقال دیپای در ژانویه

احتمال انتقال دیپای در ژانویه

این بازیکن جوان هلندی که فرصت کمی برای بازی در این فصل داشته است به احتمال زیاد ژانویه منچستریونایتد را ترک خواهد کرد

یونایتد فنز- AmkSpor گزارش میکند که فنرباغچه یک پیشنهاد رسمی برای ممفیس دیپای ارائه کرده است و سرمربی منچستریونایتد اجازه ی پیوستن او به تیم ترکیه ای را خواهد داد. دیپای از زمان آمدن مورینیو فرصت کافی برای بازی کردن نداشته است و شاید نیاز است که در ژانویه با یک انتقال قرضی این تیم را ترک کند. صحبت های مورینیو درباره ی خروجی های احتمالی تیم در ژانویه باعث خوشحالی فنرباغچه شد جایی که او گفت بازیکنانی را قصد ترک باشگاه را دارند را به اجبار نگه نخواهد داشت و به خواسته ی آنها مبنی بر ترک باشگاه احترام میگذارد.
روزنامه ها همچنین میگویند که سرمربی فنرباغچه، Dick Advocaat از عملکرد اخیر Volkan Sen راضی نیست و به مدیران تیم گفته است که به خدمت گرفتن دیپای میتواند یک موفقیت تجاری و فنی بزرگ باشد.

 

Memphis Depay of PSV during the Dutch Eredivisie match between PSV Eindhoven and Nac Breda at the Phillips stadium on August 16, 2014 in Eindhoven, The Netherlands PSV Eindhoven v NAC Breda Dutch Eredivisie 2014/2015 xVIxxIVx PUBLICATIONxINxGERxSUIxAUTxHUNxPOLxJPNxONLY 2524856 Memphis Depay of PSV during The Dutch Eredivisie Match between PSV Eindhoven and NAC Breda AT The Phillips Stage ON August 16 2014 in Eindhoven The Netherlands PSV Eindhoven v NAC Breda Dutch Eredivisie 2014 2015 xVIxxIVx PUBLICATIONxINxGERxSUIxAUTxHUNxPOLxJPNxONLY

این دو هلندی پیش از این در پی اس وی کنار یکدیگر بوده اند و دیپای خود را هنگامی که زیرنظر او بازی میکرد به دنیای فوتبال معرفی کرد. به دلیل فیرپلی مالی فنرباغچه فقط ۲٫۵ میلیون یورو میتواند در ژانویه خرج کند. و پیشنهاد آنها به منچستریونایتد به نظر می آید که برای یک انتقال قرضی باشدو اگر این انتقال به خود بگیرد دیپای چهارمین بازیکن هلندی فنرباغچه خواهد بود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *