دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / ایبراهیموویچ تا کریسمس به ترکیب یونایتد باز میگردد: مورینیو در برنامه نقل و انتقالاتش تغییر ایجاد کرده است!

ایبراهیموویچ تا کریسمس به ترکیب یونایتد باز میگردد: مورینیو در برنامه نقل و انتقالاتش تغییر ایجاد کرده است!

زلاتان میتواند تا قبل از کریسمس به تیم اول یونایتد باز گردد.

یونایتدفنز – مورینیو بسیار از این مسئله مطمئن است که از برنامه هایش برای جذب مهاجم دیگری منصرف شده است.

ایبراهیموویچ پایان فصل پیش را با آسیب لیگامنت زانو که وی را مجبور به عمل جراحی در آمریکا کرد، از دست داد و بنظر می‌رسید زمان حضور او در اولدترافورد بعد از اینکه منچستر افزایش ۱۲ ماهه قرارداد او را رد کرد و ابراهیموویچ انتظار میرفت تا ژانویه دور از میادین باشد به پایان رسیده است، اما مهاجم ۳۵ ساله در برنامه منچستر هست و به تمرینات پایه کارینگتونِ یونایتد، برای بازیابی توان خود بازگشت. معلوم شده است که ایبراهیموویچ با یونایتد در مورد یک قرارداد کوتاه مدت که یک بازگشت در دسامبر را در بر دارد، صحبت کرده است که باشگاه را قادر میکند تا او را خارج از فصل نقل و انتقالات به خدمت گیرد.

مورینیو، لوکاکو را با مبلغ ۷۵ میلیون یورو از اورتون بخدمت گرفت اما به رونی اجازه داد تا در مسیری مخالف به این تیم باز گردد و در آوردن مهاجمی دیگر برای تقویت رنک خود تمرکز کرده است. اما سرمربی یونایتد مطمئن است که ایبراهیموویچ را برای نیم فصل دوم در اختیار خواهد داشت و بجای آن تمرکز خود را بر روی جذب یک بازیکن بال جذب کرده است. ایوان پریشیچ در صدر اهداف یونایتد است با وجود اینکه یونایتد تا اینجا به مایل به پرداخت ۴۵ میلیون یورو برای ملی پوش کروات نبوده است.

سرمربی اینتر ، اسپالتی ، تایید کرده که میتواند آماده این باشد که در صورت دریافت پیشنهاد مناسب به پرشیچ اجازه رفتن بدهد با گفتن اینکه :

اگر کسی با پیشنهادی غیر قابل رد کردن جلو بیاید ما آنرا در نظر میگیریم .

یکی از بازیکنان یونایتد که قرار نیست این تابستان منتقل شود دروازبانشان دخیا است با وجود اینکه مادرید به علاقه خود به این ادامه خواهد داد. طرف اسپانیایی هنوز بر جذب دخیا تا اعاز فصل جدید تمرکز کرده و یونایتد خود را اماده میکند که در برابر پیشنهاد جدید مقاومت کند. اما یونایتد مصمم است اورا در اولدترافورد نگه دارد و قیمت ۸۰ میلیون یورویی بر ملی پوش اسپانیایی خود قرار داده است.

منابع اولدترافوردی به اکسپرس اسپورت اعلام داشته اند که آنها نسبت به اینکه ریال مادرید بتواند با وجود اختصاص رکورد جهانی ۱۶۱ میلیون یورویی برای مهاجم ارزشمند موناکو، امباپه، هزینه انتقال دخیا را بپردازند بدبین هستند.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *