یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است به منچستریونایتد بازگردد

ابراهیموویچ ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد…

یونایتد فنز-بر طبق گزارشات زلاتان ابراهیموویچ اگر از مصدومیتش رهایی یابد،ممکن است بازگشتی شورانگیز به منچستریونایتد داشته باشد.
زلاتان ابراهیموویچ در حال بازی در لیگ اروپا مقابل آندرلخت در ماه آپریل به رباط هایش آسیب رساند.
مطابق گزارشات انتظار میرود این بازیکن سوئدی که توسط منچستریونایتدآزاد شده است در سال ۲۰۱۸ به میادین برگردد اما به او اجازه داده شده تا جهت سرعت بخشیدن به بهبودی اش از امکانات کارینگتون استفاده کند.
شیاطین سرخ بر سر انتقال روملو لوکاکو به مبلغ ۷۵ میلیون پوند به توافق رسیده اند و این بازیکن بلژیکی قرار است جای خالی زلاتان را پر کند.مورینیو میخواهد این انتقال قبل از سفر آنها به لس آنجلس برای شرکت در تور پیش فصل نهایی شود.


اما مطابق گزارشات نشریه ی Sunday Mirror  ابراهموویچ هنوز هم میتواند به منچستریونایتد بازگردد. این نشریه اذعان میکند منابع باشگاه منچستریونایتد به آنها گفته اند زلاتان میتواند در صورتی که مورینیو احساس کند که در خط حمله به قدرت بیشتری نیاز دارد در ماه ژانویه به الدترافورد بازگردد.
این را هم باید اضافه کرد که زلاتان به شدت تحت تاثیر میزان مراقبت هایی که از او میشود قرار گرفته و اگر از مصدومیت رهایی یابد یونایتد را گزینه ی اول خود قرار خواهد داد.هواداران یونایتد از باشگاه میخواستند که قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند در حالی که باشگاه های لیگ آمریکا و همچنین سوپر لیگ چین هم به خرید او علاقه مند بودند.زلاتان قبل از اینکه مصدوم شود بهترین گلزن قرمزها بود و هم اکنون بازیکنی آزاد محسوب میشود.

درباره ی سید محمد حسینی ولامدهی

سید محمد حسینی ولامدهی
سلام سید محمد حسینی هستم با افتخار برای پوشش اخبار منچستریونایتد و این مجموعه کار میکنم و #ما_خستگی_ناپذیریم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *