یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / آینده ی مبهم ماتا در منچستریونایتد

آینده ی مبهم ماتا در منچستریونایتد

قرارداد شماره هشت اسپانیایی شیاطین سرخ در تابستان به پایان میرسد و منچستریونایتد هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد او انجام نداده است.

یونایتد فنز- قرارداد خوان ماتا، هافبک ۲۹ ساله ی اسپانیایی در تابستان به پایان میرسد و باشگاه والنسیا میتواند او را به عنوان بازیکن آزاد به اختیار بگیرد. پیش از این اخباری مبنی بر اینکه منچستریونایتد بند تمدید قرارداد یکسال مازاد ماتا را فعال کرده است. اما منابعی مانند Daily Star تایید کرده اند که این کار انجام نشده است. اما منچستریونایتد اگر میخواهد در انتقال ماتا به تیمی دیگر بی نصیب نماند میتواند این بند را فعال کند.

در حال حاضر منچستریونایتد تمایل دارد که از دست دستمزد هفتگی ۱۷۰ هزار پوندی ماتا خلاص شود. ماتا از ماندن در منچستر خوشحال خواهد شد، جایی که اخیرا به همراه پدرش یک رستوران در آنجا افتتاح کرده است. اما واضح است که سرمربی شیاطین سرخ قصد تغییر چند تن از بازیکنان خود را دارد و ماتا میتواند در ماه های جاری به بازیکن جایگزین و تعویضی تبدیل شود.

این هافبک پیش از اینکه حدود هفت سال پیش در ازای ۲۳٫۵ میلیون پوند به چلسی ملحق شود حدود ۴ سال در والنسیا حضور داشت. او در سال ۲۰۱۴ از چلسی به ازای ۳۷٫۱ میلیون پوند به منچستریونایتد ملحق شد که در آن زمان گران ترین خرید تاریخ منچستریونایتد بود، پیش از اینکه دیماریا به الدترافورد بیاید.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *