آینده پنج بازیکن منچستر در گرو بازی مقابل کوپتهاگن
آینده پنج بازیکن منچستر در گرو بازی مقابل کوپتهاگن

آینده پنج بازیکن منچستر در گرو بازی مقابل کوپتهاگن

یونایتد فنز – منچستریونایتد به خوبی از شرایط موجود آگاه است و به دنبال این است که فصل دیگری را بدون کسب جام به پایان نرساند.

 

اوله گنار سولشر احتمالا هیچ تصوری از این نداشت که قهرمانی در لیگ اروپا با منچستریونایتد میتواند جزو بهترین دستاورد های حرفه ای او باشد، در حالی که رویای قهرمانی در یک تورنومنت با منچستریونایتد حتی دو سال پیش نیز غیر ممکن به نظر نمیرسید.

 

پس از به پایان رساندن لیگ در رتبه سوم، فشار از روی منچستریونایتد کاهش یافته است چراکه حالا در مورد سهمیه لیگ قهرمانان در فصل آینده اطمینان دارند، آنها دیگر لیگ اروپا را بعنوان راهی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای ناکامی در کسب این عنوان در لیگ داخلی نخواهند دید.

 

در عوض فشار کمتری روی اوله و تیمش وجود دارد چرا که فاصله کافی بین چنین بازی های مهمی وجود دارد، البته تمایل او برای قهرمانی در این جام با توجه به کسب سهمیه کاهش نیافته است، مطمئنا وقتی تیم حق انتخاب داشته باشد با فشار کمتری میتواند بازی کند.

 

بازی یونایتد برابر لاسک لینز در هفته گذشته موضوعات برجسته ای را به همراه داشت، چراکه بازیکنانی که قرار است به فروش برسند نیز در ترکیب حضور داشتند؛ در حالی که در نیمه دوم بازیکنان اصلی بیشتر در زمین حضور داشتند.

 

دیدار امشب مقابل کوپنهاگن ممکن است آخرین فرصت برای سولشر باشد تا بازی چرخشی در خط حمله خود را به جای استفاده از ترکیب اصلی خود ترجیح دهد و او همچنان میتواند بازیکنان اصلی اش را برای اطمینان از صعود به جمع چهار تیم برتر فراخواند.

 

سناریوی استفاده از بهترین ترکیب امید های یونایتد را برای موفقیت در رقابت های اروپایی افزایش میدهد، اما ممکن است اوله وسوسه شود که بعد از فصلی طولانی و پر فشار، به چند بازیکن اصلی خود مقابل کوپنهاگن استراحت دهد، و با این کار میتواند تکلیف پنج بازیکن فروشی خود را مشخص کند.

 

انتظار میرود طبق سیاست های معمول باشگاه در این تورنومنت، رومرو بازی را در دروازه آغاز کند، اما اکنون گفته میشود که او به جدایی از تیم در تابستان نزدیک است و لیدز یونایتد به وی علاقه مند است. عدم قطعیتی در مورد نقش فصل آینده هندرسون وجود دارد، سولشر یک پیشنهاد برای حل کردن این مشکل ارائه داده است، اما اگر دروازه بان آرژانتینی منچستریونایتد بار دیگر اهمیت خود برای تیم را نشان دهد، این احتمال برای بازگرداندن هندرسون کاهش می یابد.

 

همچنین دو مدافع تیم که به مصدومیت های فراوانی دارند یعنی اریک بایلی و دیوگو دالوت از خروجی های احتمالی تیم هستند که احتمال بازی کردن آنها در بازی امشب وجود دارد. هر دو در هفته گذشته به درب های خروج باشگاه نزدیک بوده اند و مطلع هستند که اگر خواهان ماندن در تیم هستند، باید عملکرد خود را بهبود ببخشند و با پیشرفتشان خود جایگاهشان را در باشگاه تثبیت کنند.

 

همچنین میتوان این را در مورد دو هافبک تهاجمی تیم یعنی آندرس پریرا و جسی لینگاردی گفت که اخیرا نقش آنها در تیم اول تنزل پیدا کرده است. این زوج پلیمیکر تیم در هفته های اخیر در بازی هایی که از ابتدا در ترکیب حضور نداشتند عملکرد بهتری از خود نشان داده اند، اما باید دید که آیا آنها آینده ای در منچستریونایتد خواهند داشت یا خیر. یکی از تاثیراتی که بازی امشب برای آنها خواهد داشت این است که شاید فرصتی کافی برای متقاعد کردن سولشر برای ماندن در تیم پیدا کنند.

 

منچستریونایتد حالا سه بازی با فتح دوباره لیگ اروپا فاصله دارد و این میتواند دلیلی کافی برای استفاده از قوی ترین ترکیب توسط سولشر باشد. با این حال با باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، سولشر میتواند بازیکنان مازاد خود را زیر نظر بگیرد تا در مورد گذاشتن آنها در لیست فروش برای این تابستان تصمیم نهایی را بگیرد.

 

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

شیاطین سرخ می توانند به سراغ پائو تورس بروند

مدافع ملی پوش ویارئال در رادار منچستریونایتد قرار دارد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =