خانه / نقل و انتقالات / آیا مهاجم ناپولی گزینه خوبی بعنوان مهاجم پشتیبان لوکاکو است؟

آیا مهاجم ناپولی گزینه خوبی بعنوان مهاجم پشتیبان لوکاکو است؟

بازگشت زلاتان به منچستریونایتد میتواند به معنی این باشد که مورینیو به فکر مهاجم پشتیبان برای لوکاکو است و نگران بالا رفتن فشار تورنومنت های مختلف است. 

یونایتد فنز- خوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در این فصل زلاتان ایبراهیموویچ را به خدمت گرفت تا لوکاکو را پشتیبانی کند و در پست مهاجم با کبود مواجه نشود. اما در فصل بعد و نبود زلاتان چه کسی مهاجم پشتیبان لوکاکو خواهد بود؟

مارکوس راشفورد میتواند یکی از گزینه های پشتیبانی لوکاکو است اما احتمالا مورینیو به یک مهاجم قدرتمند دیگر برای پشتیبانی و کمک به لوکاکو به خدمت بگیرد.

آنتونی مارسیال یک تمام کننده خوب است و این آپشنی است که او را به یک گزینه ذاتی بعنوان مهاجم پشتیبان تبدیل میکند. اما مهاجم سابق میلان، یووه و اینتر، آلدو سرنا در مصاحبه با Il Mattino اذعان کرد که مهاجم ناپولی گزینه مناسبی برای این کار است. آرکوداژ میلیک، مهاجمی قدرتمند است و از نظر گلزنی اثبات شده است اما مصدومیت او از ناحیه زانو فصل گذشته را از دست داد. 

او در مصاحبه خود در مورد اینکه کدام سرمربی چه کسی را میپسندد:

بستگی به سرمربی این تیم دارد: اگر ساری باشد، پس از مرتنز استفاده میکنم. اما اگر مورینیو باشد میلیک را استفاده خواهم کرد.

چراکه او مهاجمی فیزیکی است و از حفظ توپ بالایی برخوردار است.

در واقع به نظر میرسد که او در حال حاضر از وضعیتش در ناپولی ناراضی است و این موضوع میتواند باعث شود که مورینیو شانس جذب این مهاجم لهستانی را داشته باشد.

او در حال حاضر مهاجم جایگزین دریس مرتنز بلژیکی است و مصدومیت و غیبت او در فصل گذشته برای او یک جور ناکامی به حساب می آمد.

این مهاجم ۲۳ ساله هنوز جوان است و احتیاج به پیشرفت دارد و بازی زیر نظر یک سرمربی همچون مورینیو میتواند به پیشرفت او کمک کند.

 

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *