یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / آکادمی / زیر 18 سال / آیا داستان پوگبا یی دیگر تکرار خواهد شد؟

آیا داستان پوگبا یی دیگر تکرار خواهد شد؟

در ماه های اخیر مذاکرات گسترده ای در مورد قرارداد جدید آنخل گومز در جریان بوده، اما شایعات مبنی بر آن است که به دلایلی این روند متوقف شده است.

یونایتد فنز – این نوجوان ۱۷ ساله به طور قطع یکی از بهترین استعدادهاییست که در حال حاضر در آکادمی حضور دارد و این وضعیت هواداران را دچار نگرانی کرده است، از این بابت که سرنوشتی چون پاول پوگبا و پیوستن او به یوونتوس، گریبان گیر او شود. وب سایت ایتالیایی Calcio Mercato بر این نکته دلالت دارد که در واقع یووه روند پیشرفت این بازیکن را تحت نظر گرفته اما بعید است که همان داستان پوگبا را در مورد او تکرار کند.

این خبرگزاری اظهار دارد که تاکنون هیچ اقدام یا پیشنهادی در این باره از سمت بانوی پیر صورت نگرفته که البته این به دلیل روابط نسبتا خوبی ست که حداقل در سه سال گذشته بین این دو باشگاه وجود داشته است. همچنین این طور به نظر می رسد که یونایتد در چند ماه آینده بتواند این مساله را حل و فصل نماید و یوونتوس تنها در صورتی که گومز روابط خود را با شیاطین سرخ قطع نماید، قدم به جلو خواهد گذاشت. قطعا این روند به گونه ای نخواهد بود که برای غول فرانسوی رخ داد اما در حال حاضر بانوی پیر تهدیدی برای یونایتد محسوب نمی شود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

یونایتد و سیتی بدنبال جذب پدیده نوجوان بارسلونا

دو باشگاه منچستری در پی جذب بازیکن لاماسیا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *