خانه / هیچکدام / آپولو تایرز با یونایتد قرارداد همکاری امضا کرد

آپولو تایرز با یونایتد قرارداد همکاری امضا کرد

اسپانسر جدید باشگاه منچستریونایتد.

یونایتد فنز – به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد توافق منطقه ای بین شیاطین سرخ و این شرکت اکنون به یک همکاری جهانی تبدیل شد.

همکاری شیاطین سرخ با اپولو تایرز که سبب افزایش تدریجی حقوق منطقه ای این شرکت شد،اکنون جهانی شد. این شرکت دومین قرارداد ۳ ساله اش با شیاطین سرخ را بسته است. این بار اپولو تایرز همکار رسمی یونایتد در زمینه ی لاستیک اتومبیل به شمار میاید.
باشگاه در ابتدا در ماه اگوست سال ۲۰۱۳ اپولو تایرز را به عنوان همکار خود در انگلستان و هند معرفی کرد. از ان زمان تا کنون، این همکاری به بیش از ۱۰۰ کشور در قاره ی آسیا، خاور میانه و افریفا توسعه پیدا کرد. یکی از موضوعات چشمگیر این توافق، احداث یک کمپ تمرینی فوتبال در هند (با نام:بدون زمین خوردن،پیروز شو) که توسط مدارس فوتبالی منچستر یونایتد حمایت میشد،بود (این مدرسه جهت کمک رایگان به دانشجویان بود).

5c6ac224576d4f0a82b059d033e99449
جهت به یادگار ماندن نام این شرکت، اپولو تایرز ،دو زمین فوتبال دیگر هم ساخت .یکی بیرون استادیوم الدترافورد و روبروی مجسمه ی سر الکس فرگوسن و دیگری در منطقه ی پووای در شهر مومبای هند. هر زمین فوتبال از زباله های بازیافت شده ی لاستیک ساخته شده و سبب میشود که شرایطی خوب ایجاد شود و کودکان را جذب فوتبال کند.

مترجم: محمد حسینی

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *