آیا منچستر یونایتد برای جذب مدافع فیورنتینا ۳۵ میلیون یورو خواهد پرداخت؟

شیاطین سرخ برای انتقال میلنکوویچ باید رقبای سرسختی را کنار بزنند.

یونایت فنز –با وجود روند صعودی در فرم منچستر یونایتد، اکثر هواداران توافق خواهند کرد که یک مدافع میانی دیگر این روزها در اولدترافورد موفق خوهد شد.

امثال توانزبه و ویکتور لیندلوف، اگرچه برای این نقش مناسب هستند، اما به اندازه ی قد و قواره شیاطین سرخ از آنها انتظار نمی رود، به همین دلیل است که می توانیم در تابستان شاهد فروش برخی از بازیکنان در این بخش باشیم.

نام های مختلفی از جمله نام نیکولا میلنکوویچ، که هم اکنون در فیورنتینا است، به گوش می رسد.

قرارداد مدافع صربستانی با تیم سری A در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد، به این معنی که این تابستان، با توجه به عدم تمایل میلنکوویچ به تمدید، زمان ایده آلی برای انتقال این مدافع خواهد بود.

با این حال، Gazzetta dello Sport فکر نمی کند قرارداد جدیدی بین دو طرف منعقد شود و آنها مطمئن هستند که این بازیکن برای بازی در لیگ برتر ایتالیا را ترک خواهد کرد. همچنین آنها بیان می کنند که هر دو باشگاه شهر منچستر بر سر او خواهند جنگید.

بعد از اینکه منچستر سیتی در چند پنجره نقل و انتقالات گذشته به طور قابل توجهی دفاع خود را بهبود بخشیده است، باید دید آیا سیتیزن ها که به دیوید آلابا نیز علاقه مند هستند، به یک دفاع میانی دیگر احتیاج دارد یا خیر، اما انتقال به اولدترافورد مطمئنا برای مدافع فیورنتینا منطقی خواهد بود.

میلنکوویچ از زمان ژوزه مورینیو هدف یونایتد بوده است و این داستانی است که همچنین توانسته است بعد از تغییر سرمربی باقی بماند.

در مورد قیمت، پیش بینی می شود فیورنتینا برای مدافع خود مبلغی در حدود ۳۵ میلیون یورو تقاضا کند.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =