آیا منچستریونایتد ایکاردی را به عنوان جانشین کاوانی در نظر دارد؟

به احتمال فراوان مهاجم اروگوئه ای پایان فصل اولدترافورد را ترک خواهد کرد و شیاطین سرخ به دنبال مهاجم جدید خواهند بود.

یونایتد فنز – گفته می شود منچستریونایتد مائورو ایکاردی، مهاجم پاریسن ژرمن را به عنوان یک جانشین ایده آل برای ادینسون کاوانی که به زودی بازیکن آزاد خواهد شد، تحت نظر گرفته است.

قرارداد کاوانی با یونایتد در پایان ماه ژوئن به پایان می رسد و این امیدواری رو به رشد است که مهاجم سابق پاریسن ژرمن تابستان امسال به همکاری کوتاه مدت خود با شیاطین سرخ پایان دهد.

در حالی که یونایتد به دنبال تقویت حمله خود است، اوله گونار سولشر احتمال انتقال سرخیو آگوئرو را رد کرده، اما شایعه انتقال بازیکنانی مانند ارلینگ هالند وهری کین به اولدترافورد، همچنان ادامه دارد.

با این حال، Gazzetta Dello Sport ادعا می کند که ایکاردی یک گزینه بسیار ارزان تر در مقایسه با هالند و کین خواهد بود، بعید به نظر می رسد که هر دو تابستان با مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیون پوند از بروسیا دورتموند یا تاتنهام جدا شوند.

این گزارش ادعا می کند که پی اس جی ممکن است مایل باشد ایکاردی را در پنجره نقل و انتقالات آینده با مبلغ ۴۰ میلیون یورو (۳۴ میلیون پوند) به فروش برساند، اگرچه این اتفاق به این مسئله بستگی دارد که آنها بتوانند قرارداد قرضی مویزه کین از اورتون را دائمی کنند.

فرم اخیر ایکاردی به دلیل مصدومیت با مشکل روبرو شده است، اما با این وجود آمار ۵ گل و ۴ پاس گل وی در ۱۵ بازی لوشامپیونه قابل احترام است.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

آندره‌آ بلوتی، گزینه ای ارزان و در دسترس برای غول های لیگ جزیره

منچستر یونایتد می تواند توجهات خود را به مهاجم تورینو معطوف کند. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =