یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

آندرس پریرا در مورد آینده اش و مورینیو صحبت می کند.

آندرس پریرا، هافبک جوان منچستریونایتد که پس از اولین تور پیش فصل به صورت قرضی به گرانادا رفت، از شرایط خودش می گوید...

یونایتدفنز – به گزارش سایت منچستر ایونینگ نیوز آندرس پریرا می خواهد پس از دوره قرضش به منچستریونایتد بازگشته و جایی در تیم اول پیدا کند. 

هافبک 20 ساله در اولین تور پیش فصل در چین با مورینیو، شرکت کرد اما سپس به صورت قرضی به لالیگا و تیم گرانادا پیوست تا تجربه بیشتری به عنوان بازیکن اصلی کسب کند و بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند.

ولی ستاره جوان بلژیکی الاصل هنوز میخواهد که در الدترافورد و در تیم اصلی بازی کند و توضیح داده است که چرا تصمیم به جدایی کوتاه مدت از یونایتد گرفته است.

وی در گفتگو با The Mail on Sunday گفت:

من میخواستم بازی های بیشتری را زیر نظر لوییز فن حال انجام دهم و فکر کردم که اینطور می شود. اما شرایط اینگونه پیش نرفت. وقتی من با مورینیو در دفترش صحبت کردم او به من گفت که بسیار من و سبک بازیم را دوست دارد و میخواهد که به او این شانس را بدهد تا به صورت قرضی به تیم دیگری بپیوندم. از نظر او این کار برای کسب تجربه برای من بسیار مهم بود و گفت که صدالبته می خواهد که من بعد از یک فصل به تیم برگردم.

وی ادامه داد:

او با من بسیار روراست بود و من بسیار این کارش را دوست دارم. به نظر من، به دلیل همین روراست بودن است که او یک سرمربی بسیار موفق است. من مدت بسیار کوتاهی را با او کار کردم و تنها در یک دیدار پیش فصل مقابل ویگان حضور داشتم؛ ولی شیوه کار او و نحوه صحبت کردنش با بقیه را بسیار پسندیدم. او می داند که چه می خواهد و این که بازیکنانش توانایی انجام چه کارهایی را دارند.

هافبک جوان برزیلی می خواهد در این فصل در گرانادا بماند ولی گزینه ای در قراردادش وجود دارد که این اجازه را به او می دهد تا در ژانویه به باشگاه دیگری در اسپانیا یا انگلیس بپیوندد.

او اضافه کرد:

من عاشق باشگاه (منچستریونایتد) هستم پس چرا برنگردم و در کنار مارکوس و بقیه بازی نکنم؟ این آرزوی دیرینه من است که تا به اندازه کافی تجربه کسب کنم و به بازیکن تیم اصلی تبدیل شوم. مورینیو با من صادق خواهد بود. اگر به من بگوید که نمیتوانم این کار را انجام دهم، من به تلاشم در باشگاهی دیگر ادامه خواهم داد بلکه شاید در آینده مانند اتفاقی که برای پوگبا افتاد به باشگاه برگردم. ولی باشگاه هم چنان با من در ارتباط است. هفته گذشته من پیامی از “روی فاریا” (دستیار مورینیو) دریافت کردم. این نشان می دهد که من فراموش نشده ام.

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x