دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / آندرس پریرا : تور پیش فصل برای ما آزمایش خوبی بود

آندرس پریرا : تور پیش فصل برای ما آزمایش خوبی بود

آندرس پریرا در مورد تور پیش فصل آمریکا به تازگی با شبکه اختصاصی منچستریونایتد مصاحبه ای داشته است …

یونایتد فنز – آندرس پریرا به خاطر حضور در تور پیش فصل ابراز خوشحالی کرد:

آزمایش خوبی برای ما بود، در دوره آماده سازی برای ما مفید بود و قطعا وقتی رقابتهای واقعی آغاز شوند، از تجربیات این بازی استفاده خواهیم کرد و من از این مورد بسیار خرسندم. بازی در مقابل چنین تیمهای قدرتمندی شما را وادار به تلاش بیشتری می کند، تمرکزتان برای بازیها بیشتر می شود و این آزمایش خوبی برای ما است، برای آنها نیز همینطور است. بازیها هر بار سخت و سخت تر می شوند و این اگرچه خسته کننده می‌باشد ولی برای آمادگی ما مفید است.

آندرس پریرا همچنین در مورد بازی های مهم فصل پیش رو افزود :

ما ماه آینده دیدار مهمی در سوپر جام اروپا مقابل رئال مادرید خواهیم داشت. ما تا حد ممکن خود را می‌سنجیم و می‌خواهیم که این بازی را ببریم و دل هوادارانمان را شاد کنیم. قطعاً از تجربه بزرگان تیم استفاده خواهیم کرد و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد. ما همچنین در فصل پیش رو در رقابتهای لیگ قهرمانان نیز به میدان خواهیم رفت. حالا می دانیم که اگر در لیگ قهرمانان در مقابل بارسلونا قرار گرفتیم، چه کاری انجام دهیم زیرا در تور پیش فصل با آنان بازی کرده ایم، گرچه مغلوب آنها شدیم ولی درس های بزرگی از این شکست گرفتیم. برای من تور خوب پیش رفت، نهایت تلاش خود را می کنم، می خواهم این فصل در تیم حضور داشته باشم، به تیم خود کمک کنم و امیدوارم در این فصل افتخارات بسیاری بدست بیاوریم.

آندرس پریرا ۲۱ ساله که فصل قبل به طور قرضی در تیم گرانادا توپ می زد، اکنون به تیم اصلی خود یعنی منچستریونایتد برگشته است و تمایل خود را برای حضور در این تیم ابراز می کند. وی بازی های درخشان و خوبی در تور پیش فصل به نمایش گذاشته و انتظار می‌رود در لیست مورینیو برای فصل پیش رو حضور داشته باشد.

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *