خانه / آکادمی / آنخل گومز، ستاره نسل بعد شیاطین سرخ

آنخل گومز، ستاره نسل بعد شیاطین سرخ

این ستاره نوجوان، احساس افتخار میکند که برای اولین بار در سن ۱۶ سالگی برای منچستر یونایتد به میدان رفته است.

 

یونایتد فنز- آنخل گومز احساس خود را اینگونه بیان کرد:

طبیعتا، این رویایی بود که به حقیقت پیوست. من از شش سالگی در اینجا بوده ام و پله های ترقی را طی کرده ام و این رویای همگان می‌ باشد. فقط می‌ خواهم از سرمربی که مرا روی نیمکت قرار داد و به بازی گرفت، و همچنین تمامی کارکنان باشگاه و کسانی که به من کمک کرده اند، تشکر کنم. من اهل سالفورد منچستر هستم و به معنای واقعی کمی رو به جلو حرکت کرده ام. خانواده ام در میان جمعیت حضور داشتند، خوش شانس بودم که توانستم ۱۰ بلیط برای همه‌ خانواده ام تهیه کنم. موقع گرم کردن آن ها را در کنجی از ورزشگاه دیدم و اشاره کردم که همه چیز مرتب است. فوق‌ العاده بود. این واقعا باور نکردنی است.

وی در مورد نحوه ورود خود به بازی گفت:

دیدم اریک بایلی روی زمین افتاد و ما هم دو تعویض انجام داده بودیم، متوجه نشدم و به متی ویلاک گفته شد گرم کند و به همین خاطر کمی کنجکاو شدم. رئیس به من گفت گرم کن و حدود ۲۵ دقیقه ای بود که با دالی بلیند در حال گرم کردن بودم و سپس اسمم را شنیدم و اینکه شانس بازی کردن را پیدا کرده ام.

گومز که در بین بقیه بازیکنان، کم سن وسال ترین بود، از حس خود در مورد بازی کنار هم نیمی های خود گفت:

احساس کردم بازیکنان واقعا کار را برایم راحت کردند. قبل از بازی با مایکل کریک درباره اینکه چگونه خودم را جا بیاندازم صحبت می‌ کردم و صحبت های او خیلی در بدو ورود به من کمک کرد. او تلاش می‌ کرد تا توپ را به من پاس دهد و من هم از این مسئله خوشحال بودم و همه‌ بچه ها به من کمک کردند و از من حمایت کردند و به من می ‌گفتند چکار کنم و به همین خاطر از همه‌ آنها تشکر می کنم.

گومز با حضور در زمین، رکورد کم سن و سال ترین بازیکنی که در لیگ انگلیس به میدان رفته را جابجا کرد. وی در این رابطه گفت:

دانکن ادواردز بازیکنی عالی بود و اسطوره‌ منچستر یونایتد است. او بازی کردن را در سن کم آغاز کرد و این باعث افتخار است که بعد از او، جوانترین بازیکن باشم.

وی در مورد هفته رویایی که پشت یر گذاشت هم گفت:

این اتفاقات واقعاً به سرعت رخ داد، از پنجشنبه (کسب جایزه جیمی مورفی بعنوان بهترین بازیکن تیم جوانان فصل) به یکشنبه، تمرین در جمعه و تاثیرگذاری در تمرین شنبه پیش از امروز که روی نیمکت قرار گرفتم و به میدان رفتم.

گومز در انتها از رویا و هدف خود برای آینده گفت:

به میدان رفتن یک رویا بود و به سرعت اتفاق افتاد. نمی ‌دانم نقشه های آینده برای فصل بعد چیست، من فقط می ‌خواهم به بازی کردن ادامه دهم، چه در تیم زیر ۱۸ سال و چه در تیم زیر ۲۳ سال، فقط می‌ خواهم عادتهای خوب را حفظ کنم و واقعا به پیشروی ادامه دهم. کسی چه می داند، مطمئن نیستم برنامه های فصل بعد چیست.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد منتظر مشخص شدن آینده ی پدیده ی موناکو

یکی از اهداف منچستریونایتد برای جذب به عنوان نوجوان و پرورش در آکادمی باشگاه پدیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *