یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

آنتوني رسما درخواست خروج داد؛ آژاکس خواهان حفظ ستاره برزيلي

منچستريونايتد همچنان در حال مذاکره با آژاکس بر سر جذب آنتوني است، عليرغم اينکه آخرين پيشنهاد آنها، که تصور مي‌شود حدود 76 ميليون پوند بوده است، توسط آمستردامی ها رد شد.

یونایتد فنز – شياطين سرخ به دنبال جذب ملي پوش برزيلي قبل از پايان پنجره نقل و انتقالات هستند، اما تا کنون برسر مبلغ انتقال با باشگاه هلندي به توافق نرسيده اند.

اخباري مبني بر اينکه آژاکس به دنبال دريافت مبلغي در حدود 85 ميليون پوند براي مهاجم خود مي باشد، به گوش مي رسد، اما آنتوني صريحا تمايل خود را براي ترک آمستردام قبل از پايان نقل و انتقالات اعلام کرده است.

آنتوني در مصاحبه با Fabrizio Romano، روزنامه نگار ايتاليايي گفت:

از فوريه امسال، نمايندگان من به آمستردام آمدند تا آژاکس را از تمايل من براي ترک باشگاه به منظور مواجهه با چالشي جديد آگاه کنند.

در ژوئن امسال تعطيلاتم را لغو کردم و شخصاً آمدم تا به مديران آژاکس از جمله سرمربي جديد تيم در مورد تمايلم براي جدايي اطلاع دهم و آنها بايد اين احتمال را در نظر بگيرند، زيرا حضور من در آژاکس يک پروژه دو فصلي بود.

در طول ماه هاي اخير، جلسات ادامه داشت و من نيز پيشنهادي از آژاکس براي تمديد قرارداد دريافت کردم اما يک بار ديگر به صراحت گفتم مي خواهم بروم.

امروز در جلسه اي با باشگاه، باز هم علاقه قديمي خود را براي جدايي ابراز کردم، اما اين بار با يک پيشنهاد قابل توجه روي ميز بود، اما آژاکس با اين استدلال که فقط 5 روز تا پايان نقل و نتقالات مانده، از خواسته من امتناع کرد.

به گزارش Sky Sports، منچستريونايتد همچنان در حال مذاکره با آژاکس بر سر بازيکن برزيلي است و اين باشگاه همچنان مصمم به جذب اوست، عليرغم اينکه آخرين پيشنهاد آنها به نتيجه نرسيده است.

گفته مي شود که آژاکس تحت هيچ فشاري براي فروش آنتوني نيست و اين امر آنها را در موضع قدرت قرار مي دهد تا قبل از پايان پنجره نقل و انتقالات، مبلغ بيشتري را درخواست کنند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x