خانه / هیچکدام / آمار؛ کدام گزینه برای دفاع راست تیم مورینیو مناسب است؟

آمار؛ کدام گزینه برای دفاع راست تیم مورینیو مناسب است؟

مقایسه ۳ دفاع راست منچستریونایتد در فصل گذشته…

یونایتد فنز- مقایسه ۳ مدافع راست منچستریونایتد در فصل گذشته.

منچستریونایتد فصل گذشته تحت هدایت لوییز فن خال توانست عنوان بهترین خط دفاع لیگ را تصاحب کند. در فصل گذشته آنتونیو والنسیا به دلیل مصدومیت های پی در پی نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب منچستریونایتد داشته باشد. متئو دارمیان با وجود این که فصل را خوب شروع کرد اما از نیمه های فصل مجبور شد به سمت چپ برود تا جای لوک شاو را پر کند.

منساح جوان نیز در فصل گذشته عملکرد خوبی داشت و توانست یک پاس گل بدهد و در بازی برابر تاتنهام اریکسن و دله علی را متوقف کند. در این فصل هم بیشتر آقای خاص از والنسیا استفاده می کند که یک دفاع راست تخصصی نیست و خطر مصدومیت او منچستریونایتد مورینیو را تهدید کند.ب سیاری از منابع نیز خبر خروج دارمیان را داده اند و اینتر میلان جدی ترین مشتری اوست.

در این صورت بهترین گزینه منچستریونایتد میتواند منساح باشد که با توجه به سن کمش نمیتواند کل فصل را بازی کند. آقای خاص در این تابستان فابینیو را زیر نظر داشت اما او را برای منچستریونایتد جذب نکرد. تیم آقای خاص در پنجره های بعدی نقل و انتقالات نیز میتواند به فکر جذب یک دفاع راست تخصصی باشد.

مقایسه آماری فوسو منساح، آنتونیو والنسیا و متئو دارمیان: 

 

fosu-mensah-compared-481x600

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *