آماد دیالو به زودی می تواند جایگزین دنیل جیمز می شود

روز سه شنبه در بازی مقابل وستهم، برای اولین بار نام دیالو را در نیمکت ذخیره ها دیدیم.

یونایتد فنز – دیالو وارد زمین نشد اما به زودی فرصت بازی پیدا خواهد کرد و این یک خبر بد برای دنیل جیمز است. ملی پوس ولزی در این فصل به طور مرتب بر روی نیمکت بوده و با حضور دیالو، تنها یک جایگاه باقی خواهند ماند.

وینگر ساحل عاجی با ۳۷.۲ ملیون پوند خریداری شد و سولشر امیدوار است از الان تا ماه ژوئن عملکرد خوبی از او ببیند. وارد کردن دیالو به ترکیب با صبر و درایت برای اوله حیاتی خواهد بود. منطقی خواهد بود اگر در بازی های آسان که کار حریفان زود تر تمام می شود، فرصت به دیالو برسد.

در ۱۲ بازی گذشته یونایتد، دنیل جیمز تنها ۱۷۷ دقیقه بازی کرده است. وینگر ۱۸ ملیون پوندی در چهار بازی اول خود در لیگ برتر، سه بار موفق به گلزنی شد. اگر چه از آن موقع تنها یک گل دیگر در لیگ برتر به ثمر رساند.

او در جریان پیروزی ۶_۲ یونایتد بر لیدز موثر ظاهر شد اما دوباره گامی رو به عقب برداشته و حضور دیالو کار را برای او سخت تر می کند.

نه جیمز و نه دیالو در حال حاضر قوی ترین گزینه های یونایتد نیستند اگرچه این موضوع تغییر خواهد کرد و وینگر ساحل عاجی باید با عملکرد خوبش، قیمت بالای خود را توجیه کند. در حال حاضر، هر دو نقش ذخیره دارند.

این جایی است که اوله گونار سولشر باید تصمیم گیری کند. مربی نروژی در بازی قبلی هردوی آن ها را روی نیمکت قرار داد.

اگر دیالو او را تحت تاثیر قرار دهد، می تواند به زودی جایگزین دنیل جیمز شود و در کناره ها بازی کند. آیا دنیل جیمز به مبارزه کردن ادامه خواهد داد و پا به پای دیالو تمرین می کند؟ فقط زمان مشخص خواهد کرد.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

مقاله: قمار ۵۰ میلیون پوندی برای قهرمانی جزیره، توپ در زمین یونایتد است

با توجه به ترکیب و خرید رقبای یونایتد در لیگ حتی با وجود جذب سانچو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =