دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / آمادگی لستر سیتی برای جدایی مگوایر

آمادگی لستر سیتی برای جدایی مگوایر

لستر سیتی در پی جذب دو مدافع میانی است تا پس از جدایی مگوایر جای خالی او احساس نشود.

یونایتد فنز- به گزارش Mirror لسترسیتی در حال آماده سازی خود برای پیشنهاد لحظه آخری احتمالی منچستریونایتد برای مگوایر ۶۵ میلیون پوندی است. روباه ها در آستانه ی جذب دو مدافع میانی هستند تا مطمئن باشند که در صورت اقدام منچستریونایتد برای جذب مگوایر، جایگزینی مناسب برای وی خواهند داشت.

بازیکن تیم ملی زیر ۲۱ سال کرواسی، فیلیپ بنکوویچ پیش از انتقال از دیناموزاگرب به لسترسیتی در ازای ۱۳٫۵ میلیون پوند، تست های پزشکی را پشت سر گذاشت.

لسترسیتی همچنین در آستانه ی پرداخت ۲۲٫۵ میلیون پوند به علاوه ی بند های مختلف برای جوان ترکیه ای فرایبورگ، چاغلار سویونسو قرار داشت. این بازیکن ۲۲ ساله در اوایل ماه به آرسنال لینک شد اما قیمت ۳۵ میلیون پوندی اعلام شده توسط باشگاه فرایبورگ مانع هرگونه اقدام جدی شد.

لستر خواهان حفظ مگوایر حتی در صورت جذب دو بازیکن مذکور است اما میداند که در صورت جذب دو مدافع، حتی در صورت جدایی مگوایر نیز مشکلی نخواهد داشت.

آنها در پست دفاع میانی کاپیتان وس مورگان، یوهان بن علوان و جانی اوانز تازه وارد را دارند. اما هر سه بازیکن بالای ۳۰ سال سن دارند و بنکوویچ ۲۱ و چاغلار ۲۲ میانگین سنی مدافعین میانی کلود پوئل را پایین خواهند آورد.

با وجود نزدیک شدن به پایان نقل و انتقالات در روز پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران، مگوایر به عنوان جدی ترین گزینه ی مورینیو در پروسه ی جذب یک مدافع میانی مطرح است.

پیشنهاد انتقال قرضی منچستریونایتد برای بواتنگ رد شد و این باشگاه تمایلی به پرداخت مبلغ ۴۵ میلیون پوندی درخواستی بایرن مونیخ برای انتقال دائمی بواتنگ ندارد. در همین حال، منابع نزدیک به تاتنهام میگویند که منچستریونایتد هنوز هیچ پیشنهادی برای مدافع بلژیکی این تیم، توبی آلدروایرلد ارائه نکرده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

امید به جذب مارکوس روخو کماکان وجود دارد

نشریه ترک زبان A Spor مدعیست که فنرباغچه مذاکرات را در مورد این مدافع آرژانتینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *