آمادگی فن د بیک برای تغییر پست در منچستریونایتد
آمادگی فن د بیک برای تغییر پست در منچستریونایتد

آمادگی فن د بیک برای تغییر پست در منچستریونایتد

یونایتد فنز- اگر در این فصل از دونی فن د بیک خواسته شود تا در جناح چپ منچستریونایتد بازی کند، مشکلی نخواهد داشت. هافبک هلندی در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانه از آژاکس به این باشگاه پیوست اما تاکنون در هیچ بازی ای از لیگ جزیره به طور ثابت به میدان نرفته است. 

 

اوله گنار سولشر قبلا اشاره کرده بود که ممکن است این بازیکن ۲۳ ساله در این فصل در جناح چپ تیم حضور داشته باشد و به گزارش MEN Sports، دونی فن د بیک مشکلی برای بازی موقت در آن پست نخواهد داشت. منابع نزدیک به بازیکن می گویند که دونی در هر پستی که سرمربی بخواهد، بازی می کند، زیرا او نیاز های تیم را ارجح تر از تمایلات خود می داند.

 

همچنین بیک قرار است در یک برنامه تخصصی تمرینی-قدرتی در اولدترافورد قرار بگیرد تا با رشد بهتر عضلاتش، قدرت بدنی مناسبی برای بازی در لیگ برتر انگلستان داشته باشد. بازیکن سابق آژاکس می تواند شنبه شب مقابل نیوکاسل، اولین بازی خود را برای منچستریونایتد انجام دهد، زیرا حضور پل پوگبا به دلیل فرم نه چندان مطلوب اخیرش مورد تردید قرار گرفته است.

همچنین سولشر از ایده بازی فن د بیک در جناح چپ خط حمله تیم استقبال می کند، زیرا این موقعیت را به دیگر بازیکن جدیدشان، الکس تلس، می دهد تا با فرار های خود عرض بیشتری برای حمله ایجاد کند. در ابتدای فصل، سولشر از از انعطاف پذیری هافبک هلندی تعریف کرد و اشاره کرد که در صورت لزوم، او می تواند در پست های بیشتری حضور داشته باشد. سرمربی شیاطین سرخ پس از پیروزی در برابر برایتون در جام اتحادیه گفت:

دونی از هوش فوتبالی بسیار بالایی برخوردار می باشد و از نظر تاکتیکی از سیستم آژاکس عبور کرده است. فوتبال هلند تاکتیکی است و فن د بیک آن را با تمام وجود حس کرده است. او در مقایسه با رشفورد و جیمز، نوع متفاوتی از بازیکن جناح چپ است اما می تواند فضا های مناسبی در زمین بیابد. همچنین می تواند در پست های مختلف بازی کند که یک نقطه قوت برای بازیکن است.

 

من گاهی به یاد خودم می آورم: وینگر راست، وینگر چپ، مهاجم نوک و پست ده؛ دونی فن د بیک بازیکنی است که هر مربی ای آرزوی داشتنش در ترکیب تیمش را دارد.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

وین رونی: رابطه فوق العاده ای با سر الکس فرگوسن داشتم، اما همیشه در تنش بودیم و روابطمان کمی تیره شد

مصاحبه ستاره سابق شیاطین سرخ، وین رونی، را پیرامون رابطه اش با سرمربی وقت تیم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *