یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

آلدرویرلد تاتنهام را ترک خواهد کرد؛ انتقالی بزرگ در راه است!

آنطور که تیم شروود بازیکن و مربی سابق تاتنهام میگوید، تاتنهام در حال برنامه ریزی برای دوران بدون آلدرویرلد می باشد.

یونایتدفنز- به گزارش Express مدافع بلژیکی یکشنبه دربی شمال لندن را روی نیمکت سپری کرد و نظاره‎گر شکست 4 بر 2 یارانش مقابل آرسنال بود. وی به خاطر شایعات پیرامون اصرارش بر ترک باشگاه بیرون از ترکیب اصلی قرار گرفت، درحالیکه گزارشات حاکی از آن است که منچستریونایتد محتملترین مقصد وی خواهد بود.

 

آلدرویرلد در تابستان آینده با توجه به بندی که در قرارداد خود دارد میتواند با مبلغ 24.5 میلیون پوند تاتنهام را ترک کند. اما به نظر میرسد تاتنهام به دنبال درآمد بیشتر به محض باز شدن پنجره نقل و انتقال زمستانی میباشد از آنجا که رئیس منچستریونایتد، ژوزه مورینیو، برای تقویت خط دفاعی خود مستاصل است.

 

 

تیم شروود گمان میکند کنار گذاشتن وی از ترکیب برای دربی به معنای اینست که او آینده ای در باشگاه ندارد. از شروود در مورد اینکه آیا پوچتینو در کنار گذاشتن وی اشتباه کرده پرسیدند که او پاسخ داد:

من احساس میکنم به عنوان یک مربی این تصمیمی ساده است. من از حضور نداشتن آلدرویرلد در کنار فرتونگن در ترکیب اصلی تیم شگفت زده شدم. میدانم که آنها به آینده نگاه میکنند چرا که احتمال بسیار زیاد آلدرویرلد سال آینده در باشگاه حضور نداشته باشد.

 

مجموعه ای از مدافعان به منچستریونایتد لینک شده اند در حالیکه یونایتد با بحران مصدومیت در خط دفاع دست و پنجه نرم میکند.

 

 

به نظر آلدرویرلد یکی از سه مدافع مدنظر مورینیو به همراه مگوایر و بواتنگ در لیست تابستانی بوده است. اما مدیران یونایتد اجازه عقد قرارداد با آنها را صادر نکردند چرا که فکر میکردند هیچ یک از آنها توانایی بهبود خط دفاعی منچستر را ندارد.

 

این درحالیست که در تساوی 2-2 شنبه شب مقابل ساوثهمپتون فیل جونز تنها مدافع وسط در دسترس یونایتد بود و آنها مجبور شدند از ماتیچ به عنوان دفاع وسط در کنار وی استفاده کنند.

 

حالا آنها میتوانند آلدرویرلد را در ژانویه جذب کنند. میلان اشکرینیار مدافع اینترمیلان نیز دیگر هدف مورینیو در زمستان میباشد. هرچند گزارشات حاکی از پیشنهاد 90 میلیون پوندی منچستر برای کالیدو کولیبالی مدافع ناپولی می باشد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x