چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / آلن پاردیو: لیندلوف در منچستر تقلا میکند و این مرا نگران کرده است.
LONDON, ENGLAND - OCTOBER 03: Alan Pardew Manager of Crystal Palace looks on prior to the Barclays Premier League match between Crystal Palace and West Bromwich Albion at Selhurst Park on October 3, 2015 in London, United Kingdom. (Photo by Alex Broadway/Getty Images)

آلن پاردیو: لیندلوف در منچستر تقلا میکند و این مرا نگران کرده است.

سرمربی اسبق نیوکاسل میگوید نحوه بازی لیندلوف او نگران کرده است.

یونایتد فنز – ویکتور لیندلوف دیشب بعد از باخت ۲ به ۱ یونایتد مقابل رئال مادرید در سوپر کاپ اروپا، توسط آلن پاردیو مورد تردید قرار گرفته است!

انتقال لیندلوف از بنفیکا به یونایتد به نقل و انتقالات ژوئن بر میگردد که اتمام و توافق نهایی آن شش ماه زمان برد. شیاطین سرخ در ژانویه به جذب این بازیکن نزدیک بودند اما در نهایت تصمیم گرفتند تا در تابستان انتقال را قطعی کنند. انتظار می‌رود لیندلوف در کنار اریک بایلی خط دفاع را تقویت کند، او دیشب در مقابل رئال مادرید به میدان رفت. گل های کاسمیرو و ایسکو تاکنون اولین قطعه را از موفقیتی بزرگ در فصل پیشرو برای زیدان به ارمغان آورد و پاردیو در مورد لیندلوف اظهار نگرانی کرده است؛ با نظر بر این که او به راحتی جا می‌ماند.


او در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت :

آنها در آن منطقه مصدومانی دارند و اسمالینگ به نظر نمی‌رسد تمام فصل بازی کند. جونز همیشه مصدوم است پس فشار زیادی بر روی لیندلوف است. در حال حاضر من فک می‌کنم او در این پست تقلا می‌کند.

بنفیکا در لیگ پرتغال است و بازی در این این لیگ هم تراز با بازی های فشرده لیگ جزیره نیست و شدت فشاری که به دفاع وسط وارد می‌شود، بسیار زیاد است.

وی ادامه داد:

من به یاد دارم فرگوسن به من می‌گفت: چون تو در یونایتد هستی دو دفاع وسط تو باید در رقابت های دو به دو و تک به تک پیروز باشند چون به بازیکنان خط حمله تعهد دارند تا که آنها تلاش کنند و تیم پیروز شود.
نفر به نفر های او من را در مورد یونایتد نگران می‌کند، من تصور میکنم اگر بازیکن من آماده بود (اشاره به یان رایت) شانس بهتری داشت.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *