دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / آلاردایس: باید به هری وظایفش را یادآوری کرد!

آلاردایس: باید به هری وظایفش را یادآوری کرد!

سم آلاردایس به شایعات انتقال مگوایر به منچستریونایتد واکنش نشان داد و گفت که مگوایر میتواند بسیار بهتر از اینی که هست باشد.

یونایتد فنز- روباه ها خواهان مبلغی بیشتر از ۷۵ میلیون پوندی هستند که لیورپول برای فن دایک پرداخت کرد تا با جدایی مگوایر که ۴ سال از قراردادش باقی است، موافقت کنند. سرمربی شیاطین سرخ، ژوزه مورینیو آماده ی فروش روخو به اورتون در ازای ۲۰ میلیون پوند است تا اعتبار مالی لازم برای انتقال مگوایر فراهم شود.

مدافع تاتنهام توبی آلدروایرلد و مدافع کلمبیایی بارسلونا یری مینا از دیگر گزینه های منچستریونایتد تا بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در روز پنج شنبه و تنها یک روز پیش از مصاف آنها با لسترسیتی، هستند. مگوایر با وجود درخشش در جام جهانی و کمک به تیم ملی انگلیس برای رسیدن به نیمه نهایی جام بیست و یکم، گزینه ی اصلی منچستریونایتد برای تقویت خط دفاعی است.

در جریان راه یابی ساوتگیت و شاگردانش به جمع چهار تیم پایانی جام جهانی، مگوایر در سمت چپ یک دفاع سه نفره به کار گرفته شد. انتقال به الدترافورد میتواند قدم رو به جلوی دیگری برای مگوایر باشد که تا سال ۲۰۱۶ در چمپیونشیپ بازی میکرد!

سرمربی سابق تیم ملی انگلیس سم آلاردایس اخیرا ماجرای انتقال مگوایر به منچستریونایتد و بازی زیرنظر مورینیو را تحلیل کرد. وقتی از او درباره ی آینده ی مگوایر سوال شد گفت:

این بستگی به سرمربی بعدی او دارد. اگر سرمربی خوبی در سر راه او قرار بگیرد دیگر صحبت های بی فایده ای درباره ی اهمیت پا به توپ بودن مدافعین میانی مطرح نخواهد بود.

برای بازی کردن در منچستریونایتد شما باید مدافع بسیار خوبی باشید.

به یاد می آورم که با سر الکس فرگوسن و برایان کید در این باره صحبت میکردیم. برای بازی در منچستریونایتد شما باید در نبرد های تن به تن موفق عمل کنید. منچستریونایتد باید تیم مقابل را از هم بپاشد و بر آن چیره شود، پس به عنوان یک مدافع میانی شما باید در نبرد های تن به تن موفق عمل کنید. و این یعنی شما باید یکی از بهترین مدافعان لیگ باشید.

شما هنوز هم میتوانید به هری جنبه ی تدافعی بازی را آموزش دهید. همه نیازمند این هستند که به آنها یاد آوری شود چه مسئولیت هایی دارند.

مسلما او توانایی این را دارد که بهتر و بهتر شود.

این امکان وجود دارد که مگوایر به جمع اسمالینگ، جونز، بایی و لیندلوف ملحق شود. بازیکن سابق منچستریونایتد برباتوف موافق انتقال مگوایر به منچستریونایتد است. او در این مورد گفت:

منچستریونایتد نیازمند جذب یک مدافع است، شاید مگوایر از لستر گزینه ی مناسبی باشد. او جام جهانی خوبی را پشت سر گذاشت و این عملکرد به خاطر کنترل بسیار خوب او روی توپ و دید عالی اش در زمین است.

او توانایی پاس دادن یک هافبک را دارد و زیر فشار خونسری و تمرکز خود را حفظ میکند. او میتواند خرید فوق العاده ای برای تیم باشد.

مگوایر و نمایندگانش هنوز هیچ صحبتی درباره ی شایعات انتقال به منچستریونایتد نداشته اند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *