دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / آلابا توپچی هارا به منچستریونایتد ترجیح میدهد!

آلابا توپچی هارا به منچستریونایتد ترجیح میدهد!

این بازیکن بایرن مونیخ در صورت جدایی از بایرن آرسنال را در اولویت قرار داده است.

یونایتد فنز_ آلابا اگر قرار باشد بایرن را به مقصد لیگ جزیره ترک کند آرسنال را به منچستریونایتد ترجیح میدهد.این بازیکن ۲۴ ساله هفته ی گذشته به منچستریونایتد لینک شده است این هوادار آرسنال ترجیح میدهد که به لندن نقل مکان کند تا منچستر و دیداری دوباره با پپ گواردیولا.

آلابا در ماه مارس یک قرارداد جدید تا سال ۲۰۲۱ با بایرن امضا کرد ولی با آمدن آنجلوتی برنامه ها دچار تغییر شده است و آرسنال علاقه مند است تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

مربی سابق منچستریونایتد لوییز فن خال یک پیش بی باکانه برای توماس مولر ارائه کرد ولی تنها بازیکنانی که یونایتد از بایرن خریده است شواین اشتایگر و اون هاگریوز هستند.

374292966-david-alaba-bayern-1g3yki9m9oa7

این مدافع ماهر توسط بایرن ۳۴ میلیون پوند قیمت گذاری شده است و مورینیو مایل است تا در ژانویه دو مدافع سطح بالا را به تیم خود اضافه کند.

ون دیک مدافع میانی ساوهمپتون نیز بازیکن دیگری است که ممکن است نیم فصل به منچستریونایتد بپیوندد.ساوهمپتون ۴۰ میلیون پوند برای او میخواهد.لیورپول نیز به این بازیکن ۲۵ ساله علاقه مند است.

او امسال یک قرارداد شش ساله با ساوهمپتون امضا کرد و توانست توانایی هایش را اثبات کند.از زمانی که ساوهمپتون او را با ۱۳ میلیون پوند از سلتیک به خدمت گرفت ارزش او سه برابر شده است.

مورینیو به وودوارد اطلاع داده است که قصد دارد خط دفاع تیم را تقویت کند ولی هیچ بودجه ی تضمین شده ای بعد از اینکه آنها ۱۴۵/۳ میلیون پوند در تابستان برای بایلی، میخیتاریان و پوگبا پرداختند وجود ندارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *