آغازی نو در انتظار مدافع دوست داشتنی منچستر یونایتد؟

اریک بایلی یکی از ستاره های منچستریونایتد مقابل استون ویلا بود.

یونایتد فنز – بایلی همیشه نشان داده توانایی لازم برای حضور در ترکیب اصلی یونایتد را دارد و این آمادگی بدنی اوست که همواره باعث ناامیدی شده است.

از سال ۲۰۱۷، این برای اولین بار بود که اریک ۴ بازی را از ابتدا آغاز می کند. به نظر می رسد بالاخره شانس به بایلی رو کرده و اگر اینگونه باشد، یونایتد سود خوبی از این بابت خواهد کرد.

مدافع ملی پوش ساحل عاجی، یکی از ارکان اصلی یونایتد در برد مقابل استون ویلا بود. در وقت های تلف شده و در آخرین حمله ی شیرها، بایلی با یک تکل دیدنی، شوت دیویس که به نظر میرسید راهی دروازه خواهد شد را بلاک کرد.

بعد از اینکه داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد، بازیکنان یونایتد طوری به سوی بایلی روانه شدند طوریکه به نظر میرسید گل پیروزی بخش بازی را به ثمر رسانده است.

اوله گنار سولشر پس از اتمام بازی مصاحبه ای با سایت باشگاه در مورد خوشحالی و عملکرد بایلی انجام داد:

بایلی زمان سختی را با توجه به مصدومیت های خود سپری کرد. او مرد دوستداشتنی‌ای است و همه در رختکن خواهان موفقیتش هستند. ما می دانیم اریک چقدر می تواند برای ما مهم باشد و او امشب عالی بود.

در کل، بایلی مقابل ویلا فوق العاده عمل کرد. بازیکن اسبق ویارئال، ۶ دفع توپ را در این بازی به ثبت رساند این در حالیست که سایر مدافعان یونایتد در مجموع به این عدد دست یافتند.

صحبت های سولشر نشان از مربی ای می دهد که از بازگشت و مشارکت بایلی هیجان زده است. چالش اصلی مدافع ۲۶ ساله آمادگی بدنی اوست. ویکتور لیندلوف پس از بازگشت از مصدومیت برای بازپس گیری جایگاه خود تلاش خواهد کرد. توانزبه نیز در این جنگ سهیم است.

گزینه های دفاعی یونایتد حتی بدون تقویت، ناگهان خوب به نظر می رسند.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

یک دیدگاه

  1. از دو تا لیندلوف بهتره نمیدونم چرا بهش بازی نمیده

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =