دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / آرون رمزی فاش کرد چرا آرسنال را به منچستر یونایتد ترجیح داد
ارون رمزی

آرون رمزی فاش کرد چرا آرسنال را به منچستر یونایتد ترجیح داد

ارون رمزی از دلیل انتخاب ارسنال به جای یونایتد میگوید

یونایتدفنز- طبق گزارش منچسترایونینگ نیوز، سرالکس فرگوسن سرمربی افسانه ای منچستر یونایتد قصد داشت تا در سال ۲۰۰۸ ارون رمزی را از کاردیف سیتی به خدمت بگیرد ولی رمزی ارسنال را انتخاب کرد. ارون رمزی میگوید که بخاطر این که احساس میکردم ارسنال بیشتر به من نیاز دارد به این تیم پیوستم.

 
رمزی پیشنهادهایی را برای پیوستن به منچستر یونایتد،ارسنال و اورتون مویس داشت در حالی که ۱۷ساله بود و تنها در جریان باخت کاردیف برابر بورنموث در فینال FA کاپ ظاهر شده بود. در آن زمان حتی وبسایت منچستر اظهار داشت بر سر مسائل مالی برای انتقال رمزی نیز با ارسنال توافق رسیده اند، اما تاخیر سرالکس در بازگشت از تعطیلات این فرصت را به ارسنال داد تا با رمزی به توافق برسند.

 
گری نویل کاپتان آن روز های یونایتد، با توجه به غیبت فرگوسن توضیحاتی را راجع تمرینات یونایتد در کمپ کارینگتون به رمزی داد ولی ارسن ونگر به طور شخصی پیگیر جذب ارون رمزی شد. رمزی در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت:

“من به کارینگتون رفتم تا از امکانات انجا دیدن کنم و همچنین به دیدار ونگر نیز رفتم. ونگر تلاش زیادی را برای امدن من به ارسنال انجام داد.به عنوان یک فرد۱۷ساله پرواز با جت شخصی به محل اقامت او درهتل شگفت انگیز بود من فکر میکنم که تصمیم درستی گرفته ام، احساس میکنم ارسنال و مربی اش علاقه بیشتری به من دارند. “

 

 

یونایتد این کوتاهی را ۱۸ماه بعد و با شکست دادن ارسنال در به خدمت گرفتن کریس اسمالینگ جبران کرد. از زمانی که رمزی به ارسنال پیوسته موفق شده با این تیم دوبار قهرمان اف ای کاپ شود، در حالی که یونایتد در این زمان موفق به کسب سه قهرمانی لیگ،دو قهرمانی لیگ کاپ،یک قهرمانی اف ای کاپ و یک قهرمانی جام باشگاه های جهان شود. رمزی انتظار دارد که در بازی مقابل یونایتد در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد

درباره ی former

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *