آرنستاد از تلاش منچستریونایتد برای خریدش میگوید

هافبک جوان نروژی از نزدیکی به پوشیدن لباس منچستریونایتد در مصاحبه اش صحبت کرد.

یونایتد فنز – اندرلخت در سال ۲۰۱۹ ستاره جوان نروژی، کریستین آرنستاد را به خدمت گرفت؛ قبل از پیوستن او به ژوپلیر پرو لیگ، توسط منچستریونایتد و آژاکس تحت نظر گرفته شده بود.

در این ماه، هافبک ۱۷ ساله اعتراف کرد که به هلند و انگلستان برای انجام آزمایشات شیاطین سرخ و آژاکس سفر کرد.

این هافبک جوان در این فصل اولین بازی تیم اول خود را برای تیم وینسنت کمپانی انجام داده است و فقط بیش از یک سال طول کشید تا او راهی تیم بزرگسالان اندرلخت شود.

سایت VG با آرنستاد مصاحبه کرد و ملی پوش زیر ۱۹ سال نروژ پس از تأملی عمیق برای پیوستن به غول های لیگ برتر ، در مورد رد کردن فرصت برای پیوستن به منچستریونایتد صحبت کرده است. وی همچنین دلایل رد کردن انتقال به منچستریونایتد را به طور مفصل بیان کرد. او گفت:

واضح است که یک پیشنهاد وجود داشت. من همه احتمالات را در نظر گرفتم اما اگر یونایتد را با اندرلخت مقایسه کنید ،(در اندرلخت) مسیر بسیار کوتاهتری نسبت به تیم اصلی داشتم. این چیزی است که من احساس کردم.
اندرلخت برای من انتخاب بسیار برجسته ای بود ، آنها شهرت خوبی در فرصت دادن به بازیکنان جوان دارند. اگر به میانگین سنی نگاه کنید، کاملاً دیوانه کننده است.  و آنچه از آن زمان تاکنون اتفاق افتاده است ، فقط تأییدی بر این است که من انتخاب درستی داشته ام.

آرنستاد در توضیح اینکه اندرلخت یک گام متوسط برای انتقال به یک تیم لیگ برتری یا تیمی بزرگ در اروپا برای اوست تردید نکرد. او توضیح داد:

باید خودم را به عنوان بازیکن اصلی آندرلخت تثبیت کنم. چبرخی ممکن است بگویند کمی زود است و درخواست زیاد است ، اما اگر اهداف بالایی تعیین نکنید ، به اوج نمی رسید. و هدف من بالا است.

وقتی از او در مورد این اهداف بالاتر پرسیدند، او جواب داد:

بعد از بردن جام ها با اندرلخت، من دوست دارم به لیگ بزرگتری منتقل شوم. لیگ برتر، لالیگا یا سری آ. و تیم های بزرگ آن لیگ ها، این هدف من است.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

راز عدم تغییر شماره پیراهن مک تومینی

چرا اسکات مک تومینی شماره پیراهنش در منچستر یونایتد را تغییر نداده است؟ ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =