شنبه , فروردین ۴ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / آرسنال و چلسی به دنبال جذب شاو

آرسنال و چلسی به دنبال جذب شاو

مدافع چپ انگلیسی و جوان منچستریونایتد مورد توجه دو تیم بزرگ لندنی قرار گرفته است.

یونایتد فنز- لوک شاو از زمان پیوستن به منچستریونایتد از ساوتهمپتون به ازای ۲۷ میلیون پوند در سال ۲۰۱۴ دوران پر فراز و نشیبی داشته است. مورینیو فصل گذشته به ندرت از شاو استفاده میکرد و چندین بار در مقابل خبرنگاران از او انتقاد کرد اما در فصل جاری رفتار متفاوتی با شاو داشته است و حتی گفته میشود به فکر تمدید قرارداد با این بازیکن ۲۲ ساله است.

قرارداد شاو در تابستان به پایان میرسد و او میتواند به عنوان بازیکن آزاد به تیمی بیپوندد که بتواند در آن به طور مداوم فرصت بازی داشته باشد.

به گزارش Mirror آرسنال و چلسی به دنبال جذب او هستند. و آنها قطعا از این مسئله خوشحال خواهند شد که او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند. ناچو مونرئال در ماه جاری ۳۲ ساله خواهد شد و آرسنال به دنبال جانشینی طولانی مدت برای اوست. و آلونسو نیز میتواند به اسپانیا برگردد.

اما اگر مورینیو نظرش را تغییر ندهد لوک شاو در الدترافورد خواهد ماند. و به گفته ی Mirror دستمزد او به دستمزد دیگر بازیکنان اصلی تیم نزدیک خواهد شد. و این یعنی دستمزد هفتگی ۸۰ هزار پوندی او حدودا دو برابر خواهد شد و او حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار پوند در هفته دریافت خواهد کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

از ایتالیا: پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب کواچیچ رد شد

منبع ایتالیایی از رد پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب کواچیچ خبر داد.

۲ نظرها

  1. کارش واقعا خوبه
    امیدوارم اینور هم خوب باشه

  2. سلام ممنون از اشتراک گذاریتون.. موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *