خانه / هیچکدام / آخرین گزارش از وضعیت میخیتاریان و اسمالینگ

آخرین گزارش از وضعیت میخیتاریان و اسمالینگ

کریس اسمالینگ شب گذشته در جریان بازی، به دلیل مصدومیت تعویض شد…

یونایتدفنز – به گزارش سایت منچستریونایتد خوزه مورینیو تایید کرد که شب گذشته کریس اسمالینگ به دلیل مصدومیت از زمین بازی بیرون رفت، هم چنین مورینیو اخبار خوبی در مورد بهبود وضعیت هنریک میخیتاریان و بازگشت او به میادین اعلام کرد.

شب گذشته، کریس اسمالینگ بازی برابر فنرباخچه که با پیروزی ۴ بر ۱ شیاطین سرخ همراه شد را با ترکیب اصلی، در کنار اریک بایلی آغاز کرد. اما مدافع ملی پوش منچستر بین دو نیمه، جای خود را به مارکوس روخوی آرژانتینی داد.

مورینیو پس از پایان بازی شب گذشته، توضیحاتی داد و خاطرنشان کرد که اسمالینگ مشکلی برای رویارویی با چلسی ندارد.

او یک گرفتگی عضلانی داشت. ما ۳ بر صفر از حریف جلو بودیم. پس تصمیم گرفتیم که برای احتیاط جای او را با روخو تعویض کنیم. خوشبختانه او برای بازی یکشنبه برابر چلسی میتواند حاضر باشد.

هم چنین هنریک میخیتاریان که از دربی منچستر در تاریخ ۱۰ سپتامبر تا حالا برای منچستر به میدان نرفته است، اوایل این هفته به تمرینات برگشت. کاپیتان ارمنستان در جریان بازی با فنرباحچه نیز حضور نداشت.   مورینیو در این باره گفت:

ما در این موقعیت، با لینگارد، ماتا و مارسیال بازی می کنیم. من یک اینشتین نیستم و سیستمی را نمی دانم که بتوان در آن همزمان از ۴ وینگر استفاده کرد. او [میخیتاریان] باید بیشتر کار کند تا به آمادگی بدنی مناسب برای بازی کردن در سطح بالا برسد.

وی ادامه داد:

در مورد اینکه به او در بازی مقابل فنرباخچه به مدت ۱۵ یا ۲۰ دقیقه بازی بدهم نیز فکر کردم؛ مانند کاری که برای ممفیس کردم. ولی به نظرم بهتر بود که بیشتر تمرین کند. و سپس برای پیدا کردن شانسی برای حضور در زمین صبر کند.  البته او آماده است. وی خیلی زود برای بازی کردن آماده می شود.

 

درباره ی سهراب کریمی

سهراب کریمی هستم. به عشق یونایتد و هواداران یونایتد اومدم که به یونایتدفنز کمک کنم ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *