خانه / نقل و انتقالات / توتو اسپورت: آخرین فرصت یونایتد برای جذب پرسیچ

توتو اسپورت: آخرین فرصت یونایتد برای جذب پرسیچ

اینتر پیشنهاد ۴۲ میلیون به ازای انتقال قرضی مارسیال را خواهد پذیرفت…

یونایتد فنز – به گزارش توتو اسپورت، زمان برای اولترافورد در حال از دست رفتن است. اینتر آخرین مهلت جذب ایوان پریشیچ به قیمت ۴۲ میلیون به اضافه ی انتقال قرضی انتونی مارسیال به منچستر یونایتد میدهد. منچستر یونایتد در عرض این هفته یا بازیکن ۴۹ میلیونی میلان را بخدمت خواهد گرفت یا او از بازار نقل و انتقالات کنار گذاشته خواهد شد.

مورینیو می‌خواهد که پریشیچ چهارمین انتقال تابستانی او باشد. او می‌خواهد خط حمله خود را در فصل جدید تقویت کند و پریشیچ بازیکنی است که او انتخاب کرده تا به لوکاکو در دستیابی به تور دروازه کمک کند. تاکنون دو پیشنهاد از سوی یونایتد برای ملی پوش کروات رد شده چون اینتر از قیمت پیشنهادی آنها سر باز می‌زند. بنا به گزارشات رسیده، یونایتد ۸ روز برای ارائه یک پیشنهاد مناسب مهلت دارد، در غیر اینصورت اینتر او را از بازار نقل و انتقالات کنار خواهد گذاشت.

سرمربی اینترمیلان، اسپالتی نمیخواهد که بازیکن ۲۸ ساله اش را بفروشد اما او از این موضوع نیز آگاه است که باشگاه در صورت توافق سود بزرگی به جیب خواهد زد. توتو اسپورت همچنین اعلام کرده که جمعه آینده فرصت نهایی برای اتمام مذاکرات است. باشگاه میلانی در ۲۰ اگوست در اولین بازی سری آ در خانه به مصاف فیورنتینا خواهد رفت. اسپالتی تا آن موقع نیازمند یک ترکیب آماده است و به همین خاطر یک فرصت نهایی برای توافق احتمالی تنظیم شده است.

انتظار می‌رود پریشیچ به اولدترافورد منتقل شود، در حالی که این بازیکن مایل نیست رؤسای کنونی خود را با وجود درخواست های نقل و انتقالاتی ناامید کند. در صورت پیوستن او به یونایتد خرج تابستانی یونایتد ها بیشتر از ۱۷۸ میلیون یورو خواهد بود.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

ماموریت غیرممکن برای خرید پریشیچ

منچستریونایتد برای مدت طولانی پریشیچ را تحت نظر داشته است و سال گذشته موفق به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *