خانه / خبر اسلایدی / آخرین اخطار به دیوید دخیا

آخرین اخطار به دیوید دخیا

رئیس باشگاه رئال مادرید اعلام کرد در صورت عدم تمایل سنگربان یونایتد به این انتقال برنامه ای دیگر را دنبال خواهد نمود.

یونایتد فنز – دو سال و نیم پیش درست یازده ساعت پس از ابراز علاقه دخیا به حضور در برنابئو، کهکشانی ها جهت انتقال وی به مادرید اقدام نمودند، آنها دو تابستان متوالی تلاش کرده اند تا این ستاره اسپانیایی را منتقل سازند اما تا کنون در این امر نا موفق ظاهر شدند، بنا بر ادعا Diario Gol فلورنتینو پرز برای این بازیکن تا پایان این فصل مهلت تعیین کرده و اظهار داشته است در صورت عدم تمایل وی به این انتقال به سراغ سنگربان چلسی خواهد رفت.

کورتوا نیز مانند دخیا ارتباطاتی با این باشگاه مادریدی داشته است همچنین پیشنهاداتی از جانب حریف همشهری آنها، اتلتیکو نیز مطرح گردیده. در این مدت که صحبت از انتقال این ملی پوش اسپانیایی به رئال شده، وی خود را به یکی از بزرگترین دروازه بانان جهان تبدیل ساخته است. او نزدیک به ۳۰۰ بار برای یونایتد به میدان رفته و جام هایی از قبیل لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه و نیز لیگ اروپا را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ملاقات مدیربرنامه ی دارمیان و مسئولان یووه در میلان

با تایید مدیر برنامه های دارمیان پروسه ی انتقال وی به یوونتوس در مراحل پایانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *