آخرین اخبار نقل و انتقالات منچستریونایتد از زبان فابریزیو رومانو
آخرین اخبار نقل و انتقالات منچستریونایتد از زبان فابریزیو رومانو

آخرین اخبار نقل و انتقالات منچستریونایتد از زبان فابریزیو رومانو

یونایتد فنز – وضعیت انتقال جیدون سانچو، خسته کننده تر از همیشه پیگیری می شود. در همین خصوص اخبار ضد و نقیض زیادی منتشر می شود. فابریزیو رومانو در پادکستی در این مورد و دیگر شایعات نقل و انتقالات پیرامون منچستر، شفاف سازی کرده است.

 

آخرین وضعیت انتقال سانچو:

آنچه که من گفتم این است که معامله در حال حاضر تمام نشده، اگر یونایتد واقعاً سانچو را می خواهد، باید ۱۲۰ میلیون یورو بپردازند. در حال حاضر شرایط پیچیده است زیرا دو باشگاه رابطه خوبی ندارند. یونایتد پس از اظهارات بروسیا دورتموند در وسط مذاکرات احساس ناامیدی می کند.

 

احتمال کنسل شدن یونایتد-سانچو:

نه، تعجب نخواهم کرد، زیرا در بازار نقل و انتقالات ممکن است هر اتفاقی بیفتد و بعد از عواقب کروناویروس، وقتی برای یک بازیکن ۱۲۰ میلیون یورو بخواهید، من می توانم بفهمم که پرداخت بی وقفه ۱۲۰ میلیون یورو توسط یک باشگاه برتر مانند یونایتد غیرممکن است. بنابراین من تعجب نخواهم کرد اگر یونایتد یک یا دو هفته دیگر بگوید خوب دیگر تمام شد، ما به دنبال جذب بازیکن دیگری خواهیم رفت.

بیشتر در مورد وینگر انگلیسی:

یونایتد نمیخواهد پس از صحبت هایی که در طول دو ماه اخیر انجام شده کار بر روی توافق را متوقف کند، درحالیکه دورتموند هم نمیخواهد مذاکره کند و بر روی قیمت درخواستی خود مصّرانه ایستاده است. من فکر نمیکنم که سانچو دست به اعتصاب بزند، او با دورتموند صحبت خواهد کرد. این متفاوت است چرا که وقتی او میرود صحبت میکند و میخواهد شرایط را درک کند با اعتصاب کردن فرق دارد.

 

دمبله و کومان:

عثمان دمبله یکی دیگر از گزینه های موجود در لیست کوتاه منچستریونایتد است. اما افرادی که در حال کار بر روی انتقال سانچو هستند، همیشه می گویند انتخاب اول سانچو است بنابراین باید منتظر بمانیم تا بفهمیم شخص جایگزین وی کیست. بارسلونا به دنبال رسیدن به توافق بر سر انتقال عثمان دمبله با دیگر باشگاه هاست.

 

ممکن است که کومان نیز نامی در لیست کوتاه منچستریونایتد باشد. البته جذب او کار ساده ای نخواهد بود زیرا وقتی باید با یک باشگاه آلمانی مذاکره کنید همیشه مشکل است. آنها به عواقب کروناویروس و قیمت بازیکنان اهمیتی نمی دهند، آنها می خواهند درآمد کسب کنند و به مذاکره علاقه ای ندارند.

 

علاقه ی یونایتد به تورس حقیقت دارد:

منچستریونایتد در اندیشه جذب پائو تورس از ویارئال است ولی تا کنون هیچ چیز پیشرفتی نداشته است.

لینگارد و انتقالی محتمل:

فکر میکنم لینگارد از منچستر جدا خواهد شد. با این حال شرایط در مورد بازیکنانی که در حال ترک باشگاه هستند ممکن است تغییر کند. هیچ مذاکره پیشرفته ای وجود ندارد. برای مثال، باید برای فروش دالوت و لینگارد صبر کنیم.

 

تمدید قرارداد تعجب برانگیز ماتیچ:

از وضعیت ماتیچ شگفت زده شدم. مدیر برنامه های او اعلام کرد ما به ایتالیا و باشگاه دیگری خواهیم رفت ولی یونایتد ذهنیت خود را نسبت به او عوض کرده و تصمیم گرفت تا نمانیا را حفظ کند.

 

انتقال گریلیش کاملا منتفی نشده است:

گریلیش[توسط یونایتد] تحسین شده است. باشگاه بازیکن، ذهنیتش و قدرت رهبری اش را بسیار میپسندد. اما او در این لحظه برای باشگاه اولویت نیست. او در کنار دمبله و دیگر بازیکنان در یک لیست قرار دارد.

پل پوگبا در یونایتد خوشحال است:

 پوگبا در ژانویه میخواست که فصل جدیدی را امتحان کند. جذب برونو و راهیابی به لیگ قهرمانان به او کمک کرد تا باور کند که در تیم بزرگی بازی میکند و آنها میتوانند دوباره به اوج بازگردند. پوگبا اکنون از اوضاع خود در منچستریونایتد راضی است. وقتی بازیکن خرسند است، میتوان در مورد تمدید قرارداد صحبت کرد. به نظرم پوگبا برای فصل بعد و همچنین برای سال های متمادی در منچستر یونایتد خواهد ماند.

 

تغییر ذهنیت یونایتد در نقل و انتقالات:

همیشه اد وودوارد کسی است که بر روی معاملات کار میکند. فکر میکنم آنها از سال گذشته ذهنیتشان را عوض کرده اند و اکنون برای جذب بازیکنان درجه یک اقدام میکنند. آنها نمیخواهند تنها بخاطر شمار بازیکنان نقل و انتقال انجام دهند. همانطور که لیورپول با صلاح، الیسون و فندایک بازیکنان سطح بالا جذب کرد[ و پیشرفت کرد]. جذب سالی یک یا دو بازیکن درجه یک، و در نهایت یک تیم درجه یک خواهند داشت. به نظرم این ذهنیت یونایتد است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

پائو تورس پلن ب منچستر یونایتد؛ پارتنر مگوایر از لالیگا می آید؟

همانند سال گذشته، باز هم تورس به یونایتد مرتبط شد. ۰

۴ دیدگاه

 1. این طور که پیداس این فصلم با این وودوارد دستمون تو پوست گردوهه

  ۰
 2. از شواهد پیداست که سانچو موندگاره این فصل تو دورتموند. بریم دنبال گزینه های بعد، الکی وقت تلف نکنیم. سانچو هم به تمرینات رفته هم، هم تو بازی دوستانه شرکت کرده، هم ز.رک چندبار تاکید کرده قطعا موندگاره

  ۰
 3. من که چشمم آب نمی خوره این فصل خرید گرون قیمتی داشته باشن. اگه اینطور باشه، بهتره حداقل تیاگو آلمادا رو بگیرن!( ببین چقدر به حداقل ها قانع شدیم!) ارسال هاش که خیلی خوبه، سرعت نسبتاً خوبی داره. تکنیکیه و تاحدودی شوتزن. اگه این و گرینوود متناوباً تو وینگ راست البته به همراه دنی جیمز به کار برده بشن بهتره. به این دلیل میگم که شاید تا سال آینده گرینوود به قدری پیشرفت کنه که اصلا نیازی به سانچو نداشته باشیم.

  ۰
 4. وودوارد اینکاره نیست اون کارش تبلیغاته ن نقل و انتقالات

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − دو =