یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

آخرین اخبار از وضعیت برونو فرناندز از زبان رسانه های پرتغالی

یونایتد و اسپورتینگ همچنان بر سر قیمت گذاری روی برونو فرناندز اختلاف دارند.

یونایتدفنز– همانطور که یونایتد پای مواضع خود برای فرناندز ایستاده، اسپورتینگ نیز به رسانه های نزدیکش همین موضوع را اعلام کرده است. روزنامه Record مدعی است که اسپورتینگ همچنان در موضعش ثابت است: آنها ۶۰ میلیون یورو به علاوه ۱۰ میلیون یورو بندهای اضافی میخواهند و در غیر اینصورت معامله ای نخواهند کرد.

باوجود درخواست یونایتد، اسپورتینگ عقب نشینی نخواهد کرد. مذاکرات به صورت متوالی در حال انجام است و حتی روز یکشنبه نیز مذاکرات انجام شده و باشگاه انگلیسی سعی در انجام این انتقال داشته است. اما همه این تلاش ها با پاسخ منفی اسپورتینگ مواجه شده چراکه زیر قیمت مد نظر آنها بوده است.

 

این روزنامه مدعی است که پیشنهاد اولیه یونایتد ۵۰ میلیون یورو به علاوه ۲۰ میلیون یورو اضافات بوده و این فعال شدن این بندهای اضافی بسیار مشکل است که یکی از آنها کسب توپ طلا توسط اسپورتینگ لیسبون است. یونایتد سپس ادعا کرد که پیشنهادشان را به ۶۰ میلیون یورو به علاوه ۵ میلیون پاداش افزایش خواهد داد که هنوز پیشنهاد رسمی نداشته است. با این شرایط برونو در بازی با براگا روز سه شنبه بازی خواهد کرد.

روزنامه Ojogo نیز ادعا میکند مذاکرات در جریان است و خواهان ۶۰ میلیون یورو به علاوه ۱۰ میلیون یورو اضافات است.

روزنامه Abola کمی مخالف است و مدعی ست اسپورتینگ ۶۵ میلیون یورو به علاوه ۵ میلیون یورو بندهای نزدیک به واقعیت میخواهد اما در مجموع مثل دیگر خبرها اسپورتینگ مبلغ کلی ۷۰ میلیون یورو میخواهد. یونایتد به رسانه های نزدیک تود گفته که اسپورتینگ ۸۰ میلیون یورو میخواهد که به نظر واقعیت ندارد.

روزنامه Correio da manha میگوید سیتی مایل به پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو برای فرناندز است. با این حال این روزنامه سابقه خوبی ندارد و ما پوشش اخبار آن را مدتی قبل متوقف کردیم. آنها مدعی هستند سیتی اکنون توافق خواهد کرد و در تابستان بازیکن به این تیم منتقل میشود. اما این خبر به نطر از سمت اسپورتینگ نیست و میتوان آن را نادیده گرفت.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x