آخرین شایعات نقل و انتقالاتی منچستریونایتد در ۹۷/۳/10
آخرین شایعات نقل و انتقالاتی منچستریونایتد در ۹۷/۳/10

آخرین شایعات نقل و انتقالاتی منچستریونایتد در ۹۷/۳/۱۰

یونایتد فنز – چیزی که به نظر می رسد منچستریونایتد در این تابستان به دنبال تقویت خود در تمام خطوط است. حال نگاهی داریم به اتفاقات و شایعاتی که در ساعات گذشته  از سوی رسانه های مختلف مخابره شده اند.

 

۱- به گزارش MEN ایجنت ماکوس رشفورد که برادر او نیز هست در یک استوری اینستاگرامی خبر از یک روز سازنده داد و به نظر می رسد رشفورد در مسیر تمدید طولانی مدت قرارداد با منچستریونایتد قرار دارد.

 

 

۲- به گزارش MEN لینگارد به تازگی در ایسنتاگرام خود عکسی را با جیدون سانچو منتشرکرده است و از آمادگی تیم ملی انگلستان برای رویارویی با هلند در لیگ ملت ها خبر داده است برخی از کاربران از این حرکت برداشت های مختلفی داشته اند و معتقد بوده اند که لینگارد با این حرکت از علاقه ی خود برای حضور سانچو در منچستریوناتید پرده برداشته است.

 

 

۳- به گزارش تلگراف دلیخت در روزهای آینده تصمیم خود را مبنی بر پیوستن به باشگاهی دیگر اتخاذ  می کند و با وجود عدم حضور منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، برای او یونایتد هنوز هم وسوسه انگیز است.

 

 

۴- به گزارش نشریه اسپانیایی آ اس انتقال پوگبا به رئال مادرید بنابر نبود رابطه ی خوب میان رایولا و پرز و از سمتی عدم تمایل یونایتد به فروش او با موانعی مهم مواجه است.

 

 

۵- به گزارش نیکولو شیرا کونته به شدت خواهان جذب لوکاکو است و منچستری ها برای این انتقال ۷۰ میلیون یورو می خواهند. دستمزد پیشنهادی اینتر ۷.۵ میلیون یورو به اضافه پاداش ها به لوکاکو می باشد و این قرارداد تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد.

 

 

۶- به گزارش نشریات مختلف از جمله نشریه پرتغالی آبولا تکلیف انتقال فرناندز به یونایتد پس از اتمام اردوی تیم ملی پرتغال مشخص خواهد شد.

 

 

۷- به گزارش روزنامه ی پرتغالی Correio de Manha منچستریونایتد بسته ی پیشنهادی ۹۰ میلیون یورویی را برای به خدمت گیری ژوائو فلیکس به بنفیکا ارسال کرده است که با بندهای موجود در آن قابلیت ارتقا تا ۱۲۰ میلیون یورو را نیز دارد.

 

 

درباره ی justunited

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

۳۷ دیدگاه

 1. دفاع دفاع …

 2. مگوایر ، مدیسون و اشمایکل رو بگیریم ، پریراها (هم جویل و هم آندراس) و جونز رو بدیم

 3. اسمالینگ رو هم با ۱۵ تا بکونیم تو پاچه آرسنال

 4. رایس رو با ماتیچ رو پول معامله کنیم .

 5. یانگ و دارمیان رو با یکم پول با ون بیساکا معامله کنیم

 6. لینگارد رو هم با یکم پول با زاها معامله کنیم

 7. پوگبا رو هم بدیم کروس ، بیل و ناواس رو بگیریم

 8. البته مورد پوگبا با ۵۰ میل پوند روش بهمون بدن

 9. مورد مگوایر ، مدیسون و اشمایکل هم ۸۰ میل پوند بدیم

 10. با پول بدست اومده هم آلدروید رو بگیریم

 11. بقیه پول بدست آمده رو هم هالند (همون بلژیکیه ۹ گله) رو بگیریم

 12. بقیه اش هم ۷۰ تا دست کنیم تو جیب گلیزرها با چک و چونه میلینکویچ ساویچ رو بگیریم

 13. روخو رو هم با ۵۰ میل پوند بدیم نیکولا میلینکویچ رو بگیریم .

 14. با اینی که من گفتم نه خیلی خرج کردیم ، بنجالا رو هم رد کردیم میریم برای قهرمانی

 15. قطعاً یه چیزی حدود ۸۰ درصدش نشدنیه اولا انقدر تغیرات تو یه فصل فوق العاده خطرناکه دوما امکان نداره یه تیم بتونه تو به تابستون انقدر بازیکن تاپ بیاره کل تیمم بفروشه سوما اگر هم امکانش باشه مدیرای ما مدیرایی نیستن که این کارو بکنن در اخر این کار اگه یه جا جواب بده (شاید) تو کریر فیفا باشه

 16. ابوالفضل بواتنگ

  کار خوبی که امروز کردن بسته ۹۰میلیونی رو به بنفیکا ارسال کردن ….کاکا این نسل فوتبالو نباید از دست بدیم

 17. ورودی ها.
  دلیخت،ون بیساکا،رایس،ژوائوفلیکس،جیمز،سانچو،سسنیون ودمبله
  خروجی ها
  والنسیا،اسمالینگ،جونز،روخو،ماتا،لوکاکو،سانچز،هررا
  این نظر منه.
  من مطمئنم با این تغییرات البته درسته سخته و گرفتن ۸ تا بازیکن تو یه پنجره سخته ولی اگه بشه قول میدم بهتون تمام مشکلاتمون حل میشن.

 18. متأسفانه و بدبختانه تو کانال خبرش بود که مونیر به شدت نزدیک منچستره.
  ینی اینو بگیریم بدبخت شدیم.
  میشه دارمیان ۲
  خیلی جالبه به جای یانگ ۳۳ ساله مونیر ۲۸ ساله میگیریم.
  خیلی جوون سازی کردیم واقعا.
  ون بیساکا باور کنید ۷۰ تا هم می‌دادیم ارزش داشت.۲۱ سالشه دوسال دیگه میشه فوق ستاره.
  حالا ببینید.
  ولی خب با خرید مونیر تیمای دیگه بیساکا رو میگیرن.و یه لرد دیگه اضافه میشود به تیم.
  نمیدونم بازیکنی که تو تیم خودش ذخیره سوم هستش و دنی آلوز ۳۶ ساله بهش ترجیح داده میشه چطور میتونه دفاع راست مارو تکمیل کنه.
  همش امید داشتم آرسنال بگیرتش راحت شیم از دستش.
  واقعا با خرید این بازیکن دو قدم به عقب برداشتیم
  نهایت دوساا بازی میکنه اونم اگه افت نکنه و اون موقع ما باید دنبال مدافع راست دوباره بگردیم که مطمئنم میریم دوباره سراغ ون بیساکا که البته اون موقع با ۱۰۰ تا هم نمیدن بهمون.
  متأسفم برای سیاست های مضخرف باشگاه.
  همونطوری که گفتم امسالم اینطوری که مشخصه فقط چند تا بنجل مثل مونیر و… به تیم اضافه میشن.همین.

 19. آقا آرش اینا ک گفتی بعضیاش نشدنیه، رویکردت هم کلا فیفا ۱۵ طوریه 😉

 20. داداش ناراحت نباش اخبار مونیر الکیه بیساکارو تقریبا گرفتیم..فقط سر قیمت دارن توافق میکنن که به احتمال زیاد هفته بعد خبراش میهد با فرناندز..مونیر ۶م واسه این میخان چون یانگ قراره بره امریکا

 21. اگه خدا بخواد یانگ داره شرش کنده میشه از تیم
  خداروشکر امری بدجور افتاده دنبال مونیر
  احساس میکنم خیلی به جذب فلیکس و بیساکا نزدیکیم (امیدوارم حداقل اینجور باشه )
  تو کل کسایی که برای دفاع وسط بهمون لینک شدن تقریبا مگوایر نزدیک ترینه قابلیت فوق العاده ایی توی رهبری داره و چی از این بهتر
  قطعا رابیوتی که مجانی بیاد و حقوق رو فقط بدیم گزینه ی خوبی میتونه باشه الان اشغال ترین هافبک هایی که جای درست درمونی بازی کنن کم کم ۳۵ تا پولشونه در کل ارزش مجانی اومدن رو داره
  جیمزم که تموم شدس فکر کنم
  یه وینگر راست می خوایم که فکر نکنم این تابستون بگیریم که امیدوارم اشتباه فکر کنم

 22. ابوالفضل بواتنگ

  دلیخت واسه دفاع عالیه که تمام شد یعنی دفاع تکمیل راست دالوت به نظرم از بیسکا بیشتر استعداد داره خیلی خوب بازی میکنه تو دفاع راست…. هافبکامونم فرناندز و فلیکس جذب بشن خط هافیکیمون عالی میشه ماتیچ هنوز میتونه بازی کنه با توجه به بهبود یافتن دفاع توسط دلیخت …مهاجمامونم که ایشالا ایکاردی معاوضه بشه و دنیل جیمز که واسه چپ و تو این مدت راشفوردو مهاجم راست بازی بدیم عالی میشه

 23. با تمدید طولانی مدت راشفورد واقعا موافقم و با اومدن سانچو میتونیم یه مثلث جوون با راشفورد و جیمز و سانچو داشته باشیم.
  دلیخت رو انتظار ندارم بیاد باید به فکر ملینکوویچ و مگوایر باشیم
  ۹۰میلیون برای فلیکس واقعا زیاده درسته استعداد زیادی دارد ولی نباید زیر بار این قیمت برن
  برونو فرناندز میتونه جای هررا رو حتی خیلی بهتر پر کنه امیدوارم پوگبا بمونه و با خرید فرناندز و رایس یه خط هافبک خوب داشته باشیم

 24. آقا ابولفضل اولا دالوت اصلا در حد دفاع راست ثابت نیست و سه چهار سال طول میکشه خوب بشه و حتما باید ون بیساکا جذب بشه.
  دوما ماتیچ اصلا نمیتونه دیگه خوب کار کنه مخصوصا با افت شدیدش و اینکه جدیدا خیلی مصدوم میشه و اینکه نمیتونه این حجم از بازیا رو همش فیکس باشه و اینکه شدیدا کنده و نمیتونه دفاع و حمله رو جمع کنه.سنش هم زیاد شده دیگه.
  و حتما باید رایس جذب بشه.
  بعدشم رشفورد اصلا تو پست هافبک راست نمیتونه بازی کنه.
  و جیمز هم پستش هافبک چپ اه و به نظرم حتما باید سانچو یا پپه خریداری بشه.
  ضمنا از بین فلیکس و فرناندز باید یکی جذب بشه نه هردوش.
  چون پستشون یکیه تقریبا و یکیش کافیه.
  که من فلیکس رو ترجیح میدم..

 25. بنظر من دلیخت و ون بیساکا و رایس و فرناندز و دنیل جیمز و نیکولاس په په رو حتما باید جذب کنیم.البته به اومدن رایس زیاد امیدوار نیستم که احتمالا بجاش شین لانگ استاف رو میگیریم.در مورد دلیخت هم مطمئن نیستم اگه نشد مگوایر نزیکترین گزینه واسه خریده.شاید بتونیم رایان سسنیون رو هم بگیریم که خیلی خوبه.لوکاکو هم احتمالا میره اینتر که یا با ایکاردی معاوضه میشه یا اگه معاوضه نشد موسی دمبله رو میگیریم.اگر دخئا هم جدا بشه دو تا گزینه اصلی واسه جایگزینیش داریم که یکیش دوناروما دروازه بان میلان هستش یکی دیگش هم مایک مینیان دروازه بان لیل هست.در کل اگه لوکاکو با ایکاردی معاوضه نشه و بخواییم پول بگیریم موسی دمبله و رایان سسنیون رو با اون پول جذب میکنیم.

 26. ۲۵ تا پیام داددیم هرکدوممون یه تحلیل کردیم که کی بیاد کی نیاد واقعا نامردی و بی انصافیه بعد ۶ سال حال گیری بازم بریم دنبال ۲تا خرید و فصل رو اینجور شروع کنیم ! امیدوارم واقعا خرید خوب داشته باشیم:(

 27. یه سوال داشتم ، الان یه خبر خوندم فرناندز بین سیتی و لیورپول انتخاب میکنه ، با توجه به اونچه از بازار دیدین چند درصد احتمال امدن فرناندز میدین ؟ چون به نظرم نسبت به فلیکس احتمال وقوعش بیشتره و بازیشو که دیدم به نظرم برای بازی سازی در یونایتد بازیکن خوبی باشه

 28. دوست عزیز(علی) تا اونجایی که من میدونم لیورپول اصلا دنبال خریدن فرناندز نیس و به احتمال زیاد نبیل فکیر رو میخرن.منچستر سیتی هم پیشنهاد۵۵ میلیون یورویی به اسپورتینگ برای فرناندز داده که رد شده چون رقم فسخ قرارداد فرناندز ۱۰۰ تاست یه قیمت بالای ۷۰ تا راضیشون میکنه و سیتی هم بیشتر به فکر خرید رودری از اتلتیکو مادرید هستش.خود فرناندز هم اعلام کرده بود که به منچستر یونایتد علاقه داره من ‌که احتمال جذبشو خیلی بالا میدونم یجورایی قطعیه بعد از اردوهای ملی.ولی با این حال فوتباله و نقل و انتقالاته و ممکنه هر اتفاقی بیفته.

 29. ابوالفضل بواتنگ

  خدا کنه همین حرف شما بشه داش علی بره اون دو تیم فرناندز و فقط فلیکس بمونه برامون که باشگاه کل قدرتشو واسه این یکی بزاره اگه رعال یا یووه بخرنش ببین وقتی پیشرفت کنه اون موقع میفهمیم چه مهرهای از دست دادیم که اگه بیاد امیدوارم ایندش مثل رناتو سانچز نشه

 30. چرا به مدیرو رئیس و کادر منچستر توهین نکنم؟
  تشویقشون کنم؟
  ۵ ساله که شدیم مسخره سیتی و چلسی و بارسا و حتی تاتنهام
  ۶۰ درصد مطمئنم فصل بعد بدتر میشیم

 31. بچه امید داشته باشین اوله اگه دلیخت و مگوایر داخل دفاع مون بودن الان با شولشر قهرمان لیگ قهرمانان بودیم:):):):)

 32. بیساکا و برنو و جیمز جز بهترینان

 33. اخبار داره پیرامون انتقال احتمالی مونیر به یونایتد زیاد میشه!
  واقعا اشتباه محضه خریدنش
  با ۲۷ سال سن به گرد پای بیساکای ۲۱ ساله نمیرسه
  امیدوارم کسیو نخریم که توی تیم خودش توی لیگ فوق العاده سطح پایین لوشامپیونه هم کسی ازش راضی نیست و حتی نمره کلیش هم از بیساکا پایین تره(با توجه به اینکه بیساکا تو کریستال پالاس و در مقابل من سیتی و لیورپول و تات بازی میکنه اما مونیر توی psg با لیل و لیون…)

 34. آقای ریو ۲۰ من این رو از اول دارم میگم واقعا هیچ اسمی جز خریت نمیشه گذاشت برای خرید مونیر.
  این بشر اولا ۲۸ سالشه و نهایت ۲،۳ سال اونم اگه افت نکنه میتونه بازی کنه.مخصوصا پست دفاع کناری که خیلی انرژی میخاد
  خودشم خیلی بازیکن معمولی هستش و چیز خاصی نداره.
  بعدشم این خودش تو لیگ تک قطبی فرانسه که غیر از پاریس تمام تیما در حد درجه ۲ و ۳ هستن نیمکت نشین دنی آلوز ۳۷ ساله و داگبا هستش پس چطور انتظار داشته باشیم به درد ما بخوره.
  شک نکنید میشه دارمیان دوم.
  ما هم ون بیساکارو از دست میدیم و تیمای دیگه میگیرنش و بعدش حسرتش رو میخوریم.
  هرچقدر بدیم برای ون بیساکا ارزش داره حتی ۷۰ تا.
  بعضی وقتا احساس میکنم مدیرای منچستر نفهمن یا خودشون رو زدن به نفهمی.
  مونیر نهایت برای نیمکت خوبه.
  خدایی متنفر شدم از این نقل و انتقالات.
  از بس بنجل گرفتیم اعصابم خورد شده.

 35. دفاع بخرین سر جدتون

 36. من نمیدونم چرا واقعا مونیر..!!!حتی اگه بگیم قیمت ون بیساکا خیلی بالائه خب میتونیم بریم سراغ ژائو کانسلو یا دفاع راست ناپولی هوسای که اعلام کرده این فصل میخواد جدا بشه ۲۵ سالشه و بازیش هم خیلی فوق العاده اس.اگه مونیر رو جذب کنیم بهتره بریم بواتنگ و بیل و ادریسا گیه رو هم جذب کنیم تا قشنگ تیم بنجلارو بسازیم تازه ببینیم کدوم تیم بازیکن بنجل و به درد نخور داره اون رو هم جذب کنیم اینطوری حداقلش تیمای دیگه ازمون ممنون میشن که از دست این بازیکنا نجاتشون دادیم…

 37. آقا محمد اتفاقا رئال برای خریدن پوگبا پیشنهاد بیل و پول رو میخواد بده.
  ینی فهمیدن مدیریت احمق ما اندازه بز حاللیشون نیست میخوان هرچی بنجل دارن به ما غالب کنن.
  من درک نمیکنم اصلا چرا برای ون بیساکای فوق العاده آماده و جوون و آینده دار ۷۰ تا رو‌میگن زیاده ولی برای ماتیچ فلج و کند پیارشال ۴۰ میلیون پول دادن که فقط یه فصل بازی کرد و این فصل کلا ذفت کرد و مصدوم بود و در حد لیگ دسته ۴ هم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =