آ.اس: پیشنهاد بیش از 30 میلیون یورویی می تواند موناکو را برای فروش بادیاشیل راضی کند
آ.اس: پیشنهاد بیش از 30 میلیون یورویی می تواند موناکو را برای فروش بادیاشیل راضی کند

آ.اس: پیشنهاد بیش از ۳۰ میلیون یورویی می تواند موناکو را برای فروش بادیاشیل راضی کند

یونایتد فنز – در چند روز اخیر نقل و انتقالات منچستریونایتد روز های آرامی را سپری کرده است؛ هر چند بازیکنانی همچون لیونل مسی به این تیم لینک شده اند اما این موضوع جدیدی نیست و تقریبا تمام بازیکنان در سر تا سر جهان به یونایتد مرتبط می شوند.

 

از داستان های تکراری پیوستن کاستا و سانچو نیز بگذریم به فرانسه می رسیم. جایی که رادیو مونته کارلو هفته ی پیش مدعی شده بود منچستریونایتد پیشنهاد ۲۵ میلیون یورویی برای جذب بنیوت بادیاشیل ارائه کرده است؛ اما موناکو با رد این پیشنهاد اعلام کرده تنها در صورت دریافت پیشنهادی هنگفت حاضر به فروش مدافع خود می شود.

 

حالا AS مدعی شده، رئال مادرید نیز به جذب این مدافع ۱۹ ساله علاقه مند است. زین الدین زیدان او را گزینه ای مناسب برای باشگاه مادریدی می داند و معتقد است می تواند مسیری همچون رافائل واران را طی کند.

این منبع اسپانیایی خبر پیشنهاد یونایتد به این بازیکن را پوشش داده و مدعی شده، موناکو بازیکن خود را در این پنجره ی نقل و انتقالاتی به فروش نمیرساند چرا که این احساس وجود دارد آنها می توانند در آینده درآمد بیشتری از فروش او کسب کنند.

 

با این حال آ.اس می گوید پیشنهاد بیش از ۳۰ میلیون یورویی که شامل بونس و پاداش نیز باشد، می تواند نظر قرمز و سفید ها را عوض کند. رئال مادرید برای خرید بادیاشیل عجله ای ندارد و ممکن است یک سال دیگر برای او صبر کند. در نتیجه این فرصت را به یونایتد می دهد تا مدافع بااستعداد موناکو را مال خود کند.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

منچستریونایتد درخواست گنجاندن بند خرید در معامله جسی لینگارد را رد کرده است

گزارش شده که درخواست وستهم یونایتد مبنی بر قرار دادن بند خرید در قرارداد قرضی …

یک دیدگاه

  1. خیلی مدافع خوبیه ولی از وودی و دوستان توقعی نمیره

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 7 =