خانه / مسابقات / لیگ اروپا / لیگ اروپا: منچستریونایتد ۱-۲ فنرباغچه / ناکامی بزرگ در ترکیه
img_20161104_004356

لیگ اروپا: منچستریونایتد ۱-۲ فنرباغچه / ناکامی بزرگ در ترکیه

پایان نتیجه بازی منچستر و فنرباغچه با نتیجه دور از انتظار …

یونایتد فنز – از سری مسابقات لیگ اروپا منچستریونایتد در حالی امشب میزبان فنرباغچه بود که تخت تاثیر بازی اول هفته خودش در مقابل برنلی بود و امیدوار بود با یک پیروزی ارزشمند هم راه صعود خودش را هموار کند و هم بار انتقاداتی که از تیم میشود رو کم کند.

در حالی که تنها ۱۱ ثانیه از زمان بازی میگذشت فنرباغچه توسط مهجام سنگالی خود به گل رسید تا تیم همانند بازی با چلسی با یه شوک بازی رو شروع کند تا پایان نیمه اول دو تیم موقعیت آنچنانی بر روی دروازه یکدیگر ایجاد نکردن و به جز مصدومیت پوگبا اتفاق خاصی نیافتد و همینطور حضور زلاتان در نیمه اول بجای پوگبا.

با شروع نیمه دوم مورینیو دست به تغییر میزند و ماتا را بجای اشنایدرلین به زمین میفرستد تا نشان دهد بدنبال کسب نتیجه در زمین فنرباغچه است ولی با وجود پاسکاری های متعدد و بی هدف بازیکنای منچستر این تیم فنرباغچه بود که توانست در دقیقه ۶۰ از روی یک ضربه ایستگاهی اختلاف را به دو گل به ثمر برساند. در ادامه مورینیو با آوردن مخیتاریان خواست ضرب آهنگ بازی رو تغییر بدهد که با دفاع پرتعداد تیم حریف رو به رو شد و در نهایت تیم منچستر در دقیقه ۸۸ و از روی یک شوت دیدنی از کاپیتان رونی به گل رسید و اختلاف را به یک رساند ولی این نتیجه تا پایان حفظ شد تا منچستر بار دیگر طعم شکست را تجربه کند.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 ساله طرفدار منچسترم یکی از افتخاراتم اینکه برای تیم محبوبم انجام وظیفه میکنم. بازیکن مورد علاقه ام و الگوی من تو دروازه بانی داوید دخئاس

جعبه "همچنین ببینید"

martial-pogba

لیگ اروپا: منچستریونایتد ۴-۱ فنرباغچه/ پیروزی در شب درخشش پوگبا

دقایقی پبش منچستر یونایتد ۴ بر ۱ از سد حریف ترک خود گذشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *