تبليغات شماکیاوا
مقاله

ترکیب 11 نفره منچستر مورینیو به همراه ایبرا و میختاریان

به نظر می رسد منچستر یونایتد آگوستی پرهیاهو داشته باشد…

به گزارش یونایتد فنز مورینیو در تلاش برای تقویت تیم است اما با وجود در جریان بودن جام ملتهای اروپا بیشتر اهداف نقل و انتقالات در حال بازی در تیمهای ملیشان می باشند.اکنون تصیمیم داریم نگاهی داشته باشیم به ترکیب احتمالی یونایتد در فصل بعد ترکیبی که به احتمال فراوان همان ترکیبی خواهد بود که یونایتد فصل بعد را تشکیل خواهد داد.
دیوید دخیا به طور واضح در دروان دروازه منچستر خواهد بود اما او د فصل آینده ترکیب چهار نفره ی جدیدی را پیش رو تجربه خواهد کرد احتمالا اسمالینگ در کنار پسر جدید الدترافورد اریک بیلی ترکیب دونفره دفاع مرکزی را تشکیل خواهند داد و بلاخره لوک شا در سمت چپ با بازگشت از مصدومیت طولانی مدت به جایگاهش باز خواهد گشت و در سمت راست شاهد حظور فوسو منساه خواهیم بود پسران جوان و خوش آتیه منچستری که احتمالا فصل بعد سرافرازمان خواهند کرد.
هافبک های مرکزی را احتمالا مورگان اشنایدرلین و وین رونی تشکیل می دهند و ترکیبی خواهند بود از قدرت دوندگی و تکل زنی و تجربه و چشمانی تیزبین برای پاسهایی میلیمتری و دقیق.
در خط آتش نیز بازکنانی همچون مارسیال و راشفورد در کناره ها بعنوان بال و میختاریان در نقش شماره 10 و بازیساز و در پیکان جلو و بعنوان رهبر این شمشیر برران ایبرا بزرگ صف آرایی می کند.
البته این ترکیب براساس بازیکنانی است که خرید آنها قطعی شده و به احتمال فراوان ترکیبی حتی از این قویتر منچستر سال آینده را تشکیل می دهند که البته لرزه بر اندام هر تیمی خواهند انداخت. 21e3b6f87791fa52c647236d9855bfb5

2 Comments

 1. جمعه 24 ژوئن 2016

  امیر محمد جمالی

  امیر محمد جمالی

  گمون نمیکنم ژوزه اینطوری بچینه تیمو…

 2. جمعه 24 ژوئن 2016

  امیر محمد جمالی

  امیر محمد جمالی

  اون چیزی ک من از خوزه میدونم، رونی میاد پست ۱۰ و میخی هم میره وینگ راست، البته در مواقعی هم خوزه تاکتیکو تغییر میده و اینطوری میکنه

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
بالا