خانه / نقل و انتقالات / ویژه: منچستریونایتد خواهان جذب گرت بیل در سال ۲۰۱۷
57c1bf699d3eb_GettyImages593241242

ویژه: منچستریونایتد خواهان جذب گرت بیل در سال ۲۰۱۷

علاقه ی یونایتد به بیل بنظر همچنان ادامه دارد …

یونایتد فنز – کار منچستریونایتد در جذب بازیکن در این تابستان به اتمام رسیده است و به گزارش Daily Star، آنها در حال برنامه ریزی هستند که گرت بیل را در تابستان آینده جذب کنند. او اولویت اول آقای خاص در فصل آینده خواهد بود.

شیاطین سرخ در این تابستان به دنبال جذب این بازیکن نمیروند چرا که وی در این پنجره ی نقل و انتقالاتی در دسترس نخواهد بود. با این حال دو سال از قرارداد او با رئال مادرید مانده است و مسئولان رئال در نظر دارند قرارداد وی را تا ۵ سال تمدید کنند و قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند در سال را به او پیشنهاد دهند.

پل پوگبا با ۸۹ میلیون پوند راهی اولدترافورد شد و گرت بیل بعد از او گران ترین خرید نقل و انتقالات با ۸۶ میلیون پوند است. این موضوع به این معنا خواهد بود که در صورت جذب بیل توسط شیاطین سرخ او به اولین بازیکن ۱۰۰ میلیون پوندی جهان تبدیل می شود.

اسپانسر شیاطین سرخ، آدیداس نقش موثری در جذب پل پوگبا برای منچستریونایتد داشت و مسئولان این تیم بر این باورند که در انتقال بیل نیز آدیداس به کمک آنها خواهد آمد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
من سورنا شهرکی مدیر سایت یونایتد فنز هستم . 5 سال سابقه ی وبلاگ نویسی رو دارم و فقط به عشق منچستر و بدون هیچ خواسته ای به همراه دوستان خودمون مینویسیم و امیدواریم از ما رضایت داشته باشید ...

جعبه "همچنین ببینید"

Capture

شیاطین سرخ همچنان هافبک تیم بلنسس را زیر نظر دارند

استورجن که این فصل عملکرد خوبی در بلنسس داشته است مورد توجه شیاطین سرخ قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *