تبليغات شماکیاوا
نقل و انتقالات

رایولا، شاه کلید منچستریونایتد برای رسیدن به مانولاس

اینکه مینو رایولا در حال حاضر یکی از قدرتمند ترین مدیر برنامه های دنیای فوتبال است غیر قابل انکار است و همین موضوع میتواند به منچستریونایتد کمک کند تا با کمک او به اهدافش در بازار نقل و انتقالات برسد.

یونایتد فنز- این برای همه روشن است که بگوییم مینو رایولا در طول چند ماه گذشته رابطه ای محکم و استوار با مورینیو و منچستریونایتد داشته است. این مدیربرنامه ی بازیکنان بزرگ، دو تا از پرهوادار ترین و مشهور ترین موکلانش را در تابستان گذشته به الدترافورد برد. میخیتاریان در جولای با 42 میلیون یورو از دورتموند به منچستریونایتد پیوست و پس از آن پل پوگبا را تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال کرد و منچستریونایتد را متقاعد کرد که 105 میلیون یورو برای انتقال این بازیکن فرانسوی از یوونتوس هزینه کند. با اینکه منچستریونایتد در راه به خدمت گیری مدافع رم، مانولاس با رقیبان زیادی رو به رو است.

microfoni-minoraiola-2016-2017-356x237

اما رایولا میتواند در اغوا کردن این بازیکن برای پیوستن به شیاطین سرخ نقش کلیدی ایفا کند. رایولا مدیر برنامه های مانولاس نیست اما واسطه ی انتقال این مدافع کلاس جهانی در تابستان 2014 با 13 میلیون یورو از المپیاکوس به رم شد.
به گزارش کالچو مرکاتو رم تمایلی به فروش او در ژانویه یا پایان فصل ندارد ولی اگر پایتخت نشینان بخواهند در پایان فصل بودجه ی خود را افزایش دهند، احتمال این وجود دارد که مجبور به فروش مانولاس برای حل کردن مشکلات مالی باشگاه شوند. اگر مانولاس توسط رم برای فروش گذاشته شود، رایولا شاید سعی کند که بر روی آینده ی این بازیکن تاثیر داشته باشد و به شیاطین سرخ کمک کند که این بازیکن 25 ساله را به خدمت بگیرند.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
بالا